PREVIEW: Naposled ven, jedeme do Jihlavy

​Pět výher, patnáct bodů. V posledních zápasech jsme až neuvěřitelně zabrali, a to nás vyšvihlo na čtvrté místo tabulky. Připíšeme si body i na stadionu Jihlavy?

O SOUPEŘI

Do sezóny vstoupil jihlavský tým velmi dobře, na rozdíl od našeho týmu se jim po reprezentační pauze podařilo pouze jednou vyhrát. Poslední zápas doma podlehli rozjetému Vyškovu nejtěsnějším rozdílem. Mužstvo Davida Oulehly bude chtít naší sérii ukončit. V tabulce jim patří osmá pozice s 18 body. O góly se stará záložník Lukáš Fila a útočník Araujo – Wilson. Z našich hráčů působil v Jihlavě jen Josef Hušbauer.

NÁŠ TÝM

Po zářijové reprezentační pauze jsme udělali sérii pěti výher v řadě, a budeme v tom chtít pokračovat i v Jihlavě. Poslední zápas jsme porazili brankou Patrika Švestky v závěru utkání Prostějov 1:0 a dostali se na čtvrtou pozici. Navíc se dostal do hry zpět kanonýr Tomáš Wágner, který přinese opět konkurenci do útočných řad. Poslední venkovní zápas v Jihlavě budeme chtít zvládnou herně a výsledkově.

H2H

S celkem z Vysočiny se potkáváme poněkolikáté v rámci první a druhé nejvyšší soutěže. Za osmnáct let jsme se utkali 18x. Naše mužstvo vyhrálo 9x, Jihlava 4x a 5x se zrodila remíza. Poslední vzájemný zápas jsme hráli v Jihlavě. Tam jsme v květnu 2023 prohrávali, ale dvě branky Tomáše Wágnera nás přiblížili k barážovým pozicím.

INFORMACE K ZÁPASU

Utkání v Jihlavě začne rozhodčí Vít Zaoral písknutím v pátek od 18 hodin.
Zápas lze sledovat na stránce Sporttotal.cz
>>>Na utkání si můžete vsadit u našeho partnera Tipsport.<<<
Držte palce našim hráčům, aby přivezli dobrý výsledek a natáhli sérii neporazitelnosti.

středa 8.5.2024
1.SK Prostějov
04. 05. 2024
Daniel Fišl: Na zápas jsme byli ohromně namotivovaní, ale bohužel to nevyšlo