PREVIEW: Nedělní dopoledne s nováčkem F:NL na Žižkově

Naše hráče čeká v neděli druhý venkovní zápas v řadě a opět od 10:15, tentokrát v Praze na Žižkově.

O SOUPEŘI

Po roce se do druhé nejvyšší soutěže vrátil tradiční klub Viktoria Žižkov. Ta třetí ligu a následnou baráž zvládla bez menších problémů a zaslouženě se vrátila. Tým, který trénují Michal Horňák s Václavem Kotalem, táhl střelecky náš bývalý hráč Radek Voltr. V kádru našeho nedělního soupeře působí i více hráčů s příbramskou minulostí. Konkrétně brankář Milan Švenger, obránce Jaroslav Tregler s záložníky Adamem Petrákem a Josefem Bazalem. Žižkov stejně jako my v prvním kole prohrál a to proti Prostějovu 2:1.

NÁŠ TÝM

Naše mužstvo v Drnovicích sahalo po bodu, bohužel v závěru utkání Vyškov využil naší chyby a určil konečný výsledek zápasu 2:1. Zcela jistě bude tým chtít bodovat na stadionu v Seifertově ulici. V našem týmu má žižkovskou minulost Josef Hušbauer a Václav Dudl.

H2H

Co se týče vzájemné bilance, ta je pro nás pozitivní. Dokázali jsme 13x vyhrát, 8x remizovat a 8x prohrát. Naposledy jsme se utkali v březnu 2022, a to jsme doma vyhráli 2:1 díky přesným zásahům Denise Halinského a Ondřeje Novotného.

INFORMACE K ZÁPASU

Utkání startuje v 10:15. Hlavním rozhodčím byl delegován Jan Petřík. Vstupenky lze koupit na místě či online. Parkování v místních zónách nemusí být nejjednodušší, proto vyražte s předstihem nebo hromadnou dopravou. Utkání můžete opět sledovat živě přes web Sporttotal.cz.

Vsaďte si na utkání s naším partnerem Tipsport. Páteční kurz na výhru FKPB je 2,88, aktuální nabídku najdete na tomto odkazu.