PREVIEW: Po reprezentační pauze přijede pražská Sparta B

Dvoutýdenní pauza od F:NL je u konce. Páteční podvečer bude Na Litavce patřit našemu duelu s béčkem pražské Sparty.

O SOUPEŘI

Sparťanská rezerva se nachází o jednu příčku za námi, tedy na 14. místě. Dokázali zatím jednou vyhrát, a to proti Chrudimi 2:0. O branky se stará útočník Tomáš Schánělec, který v našem klubu působil v žákovských a dorosteneckých kategoriích. V sezóně se prosadil už šestkrát. Na soupisce s naší minulostí je i Ondřej Novotný, který na jaře roku 2022 hostoval v zelenočerném dresu. O brankáře se stará naše dlouhodobá stálice Aleš Hruška. Ten naší branku střežil ve 192 zápasech a udržel 45x čisté konto.

NÁŠ TÝM

V Olomouci jsme po bodu sahali v závěru zápasu, když snižoval Vinny Nkwinga na 2:1 pro domácí. Trenér Krejčí dostal šanci s týmem pořádně trénovat a pečlivě se připravit na domácí zápas, který je pro nás velmi důležitý. Co se týče našich hráčů s minulostí v rudém dresu, tak jich máme hodně. Kapitán Josef Hušbauer, Václav Dudl, Daniel Fišl, Felix Čejka, Jakub Nečas, Jan Vokřínek, David Surmaj a asistent trenéra Roman Bednář. Tato jména určitě budou chtít proti bývalému zaměstnavateli uspět a porazit.

H2H

S ,,béčkem“ Sparty se utkáme po šesté. Bilance našich střetů v minulých sezónách jsou 2 výhry našich barev, 2 remízy a jedna výhra celku z Letné. Naposledy jsme se utkali v květnu, když gólem rozhodl Adam Petrák a poslal Příbram do baráže.

INFORMACE K ZÁPASU

V pátek 15. září od 18:00 začne zápas na stadionu Na Litavce. Zápas bude řídit rozhodčí Tomáš Ulrich. Brány stadionu se otevírají v 17:00, a právě v té době odhalíme základní jedenáctku.

Přijďte podpořit náš tým, Vaše podpora bude pro nás hodně důležitá. Čeká na Vás vynikající klobása, výborné pivo tentokrát i s novinkou speciálu z Podlesí. O poločasové pauze si můžete opět zasoutěžit o pivo z Pivovaru Podlesí i vstupy na akce v Junior klubu - Unreal Awakens pro tento pátek a the.switch na 6. října. To rozhodně bude stát za to!

Společně s Vámi si budeme přát vítězný večer. Utkání vysílá Sporttotal.cz a na zápas si můžete vsadit u našeho partnera Tipsport.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School