FK PŘÍBRAM

PREVIEW: Po výhře nad Duklou jdeme na Olomouc B

Po vítězství na hřišti vedoucí Dukly nás čeká domácí zápas s B týmem Olomouce.

O SOUPEŘI

Olomoucká rezerva v neděli na Andrově stadionu porazila Opavu 1:0 a před naším vzájemným zápasem se nachází na sedmé pozici s dvoubodovou ztrátou na náš tým. Z pěti zápasů na jaře tým trenéra Janotky vyhrál třikrát, jednou remizoval a prohrál s Prostějovem. Jelikož do zápasu jsou nominováni občas i hráči z A týmu je těžké predikovat, kdo se v pátek objeví v sestavě. Nejlepším střelcem je šestigólový Jáchym Šíp.

NÁŠ TÝM

Ve druhém poločase na Dukle brzy inkasoval, ovšem po trefách Ngagne Falla a Matyáše Coňka otočil zápas na konečný výsledek 2:1. Premiéra Romana Bednáře v pozici hlavního trenéra vyšla na jedničku. Od začátku týdne trenérský tým připravuje hráče na další těžký zápas.

H2H

S béčkem Sigmy se utkáme po čtvrté. Poslední vzájemný zápas se hrál v Olomouci na začátku září. Byla z toho prohra 2:1. Jedinou trefu zaznamenal Vinny Loic Nkwinga. Ta prohra byla také naše předposlední v podzimní části. Na Litavce se hrálo naposledy na konci září a pro Olomouc to byl debakl 5:0. Dvě branky vsítil David Surmaj a hattrick zaznamenal Tomáš Wágner. Ze tří vzájemných střetnutí Olomouc dvakrát slavila tříbodový zisk a my jen jednou.

INFORMACE K ZÁPASU

V 18 hodin začne duel mezi Příbramí a rezervou Sigmy. Utkání bude vysílat web Sporttotal.cz. Přijďte podpořit náš tým v honbě za dalšími důležitými body. 
Nezapomeňte si vsadit na náš duel, výhru našich u Tipsportu si bookmakeři cení na 2.03.


Poločasová soutěž bude tentokrát na 2x2 zajímavé lístky do Junior klubu na koncert Cliffa Stevense.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School