PREVIEW: Před repre pauzou jedeme do Kroměříže

Naše hráče čeká před reprezentační přestávkou venkovní zápas. V sobotu jedeme do Kroměříže, místní Hanácká Slavia je na jaře neporažená.

O SOUPEŘI

Nováček F:NL se nachází po 18 kolech na třinácté pozici. Na jaře dokázala Kroměříž překvapivě porazit vedoucí Vyškov a v Jihlavě uhrát bezbrankovou remízu. Společně s Líšní statisticky disponuje nejhorší ofenzivou soutěže. Nejlepším střelcem týmu je jednadvacetiletý Jakub Dočkal s pěti trefami. Klub také má dohodu s Baníkem Ostrava, takže na soupisce můžeme vidět i jména z akademie Ostravy. Na trenérské lavičce úřaduje Martin Onda, který v průběhu podzimní části nahradil do Zlína odcházejícího Bronislava Červenku. Trenérské tahy také nedávno objasnil v druholigovém vydání podcastu Kudy běží zajíc.

NÁŠ TÝM

Po dvou prohrách v řadě bude tým Karla Krejčího chtít uspět. K dispozici po disciplinárním trestu bude Hasan Jahić s Emmanuelem Antwi. Z marodky by se mohl vrátit sobotní oslavenec Pepa Hušbauer a proti Líšní už nastoupil po půl roce Felix Čejka. Naše ofenziva je o pouhý gól lepší než našeho sobotního soupeře. Střelecké trápení budeme chtít v Kroměříži prolomit.

H2H

První vzájemný zápas se hrál v srpnu na našem stadionu. Zápas dokázal v poslední čtvrthodině srovnat Hasan Jahić, přesto soupeř dokázal zápas vyhrát po penaltě i povedeném brejku v posledních minutách a od Litavky si odvezl tři body po výsledku 3:1.

INFORMACE K ZÁPASU

Na stadionu Jožky Silného zápas začne v 15 hodin. Přímý přenos bude vysílat web Sporttotal.cz. Pokud na zápas nejedete, nalaďte si přenos a fanděte našim hráčům. Vsadit si můžete i u našeho partnera Tipsport. Kurz na naši výhru je ve středu večer 2,69 a na domácí je 2,63. Jak to dopadne, uvidíme v sobotu před 17 hodinou.