PREVIEW: Proti Jihlavě s novými trenéry

​Příbramský tým si zkomplikoval posledními výsledky situaci ve spodku druhé ligy. Co čeká náš celek v sobotu?

O SOUPEŘI

Tým z Vysočiny hraje druhou nejvyšší soutěž od sezóny 18/19. Hned první sezónu hrála baráž a tam neuspěla proti Karviné. Od té doby se pohybuje kolem středu tabulky a před naším zápasem se nachází mužstvo trenéra Davida Oulehly na desáté pozici s 34 bodovým ziskem. Poslední utkání Jihlavě vyšlo, když porazila Vyškov 1:0. Nejlepším střelcem je útočník Justin Araujo – Wilson, který se trefil osmkrát. Náš sobotní soupeř vstřelil 39 branek a stejný počet inkasoval.

NÁŠ TÝM

V Olomouci proti Prostějovu od druhé minuty vedl díky brance nejlepšího střelce našeho týmu Jakuba Nečase. V poslední minutě základní hrací doby prostějovští dokonali obrat a brali tři body za konečný výsledek 2:1. Trenér Roman Bednář byl po utkání zklamaný. Ovšem ve čtvrtek vedení klubu odvolalo trenéra Bednáře a asistenta Krištofka od A týmu. Zbytek sezóny povede mužstvo sportovní manažer Jiří Kohout a jako asistenty bude mít Dominika Maška a Tomáše Wágnera. Za úkol mají mužstvo nabudit a zachránit Příbram ve druhé lize. S Prostějovem viděl čtvrtou žlutou kartu David Krch a proti Jihlavě si dá zápas pauzu. Ve středu si připsal první start za zelenočerné barvy egyptský záložník Elgazar. Z našeho týmu nastupoval v dresu Jihlavy před více než deseti lety záložník Josef Hušbauer.

H2H

Poslední zápas se hrál na konci října v Jihlavě a domácí tým vyhrál po výsledku 2:1. V závěru snižoval tehdy křídelník Emmanuel Anih. Na Litavce hrála Jihlava v říjnu 2022 a Příbram vyhrála s přehledem 3:0 dvěma góly Wágnera a branky Osmančíka.

INFORMACE K ZÁPASU

Důležitý zápas o záchranu začíná v sobotu v 17 hodin na stadionu Na Litavce. Utkání bude vysílat Sporttotal.cz. Utkání bude mít na starost sudí Ondřej Pechanec. Doražte podpořit naše hráče v boji za důležitými body. Každý hlas a člověk je potřeba!

sobota 25.5.2024
MFK Vyškov