PREVIEW: S Varnsdorfem hrajeme doma o hodinu dřív

​Čeká nás předposlední zápas roku 2023. Na našem stadionu přivítáme tým FK Varnsdorf.

O SOUPEŘI

Oproti posledním sezónám, kdy Varnsdorf hrál v horních patrech tabulky letos má opačné problémy. Mužstvo trenéra Holeňáka dokázalo v řadě dvakrát vyhrát a opustit poslední příčku. Výhra 4:2 nad Žižkovem je posunula na nesestupovou 14. pozici. Mužstvo z města Varnsdorf má v týmu poměrně dost hráčů na hostování, i hráče s naší minulostí. Konkrétně záložník Dominik Kříž a rychlonohý Dominik Gembický. První jmenovaný z důvodu čtvrté žluté karty do zápasu nezasáhne. Nejlepším střelcem týmu je sedmi gólový Filip Firbacher, zapůjčený z prvoligového Hradce Králové.

NÁŠ TÝM

V Jihlavě skončila pěti zápasová šňůra výher. V nastaveném čase dokázal Emmanuel Anih snížit na konečný výsledek 2:1. V zápase dostal červenou kartu asistent trenéra Roman Bednář, a tak bude muset utkání sledovat z tribuny. Z našeho stadionu si body odvezla pouze Kroměříž a bod pražská Dukla. Takže to u nás Varnsdorf nebude mít určitě jednoduché.

H2H

Vzájemné zápasy se odehráli ve druhé lize a jednou i v domácím poháru. Čeká nás 8 vzájemný zápas. Vítězství jsme si připsali ve čtyřech případech, jednou jsme brali bod a třikrát se radoval Varnsdorf. Poslední vzájemný zápas se hrál na našem stadionu, a to se z vítězství radoval hostující tým. Po brzké brance Jakuba Zeronika fotbalisté Varnsdorfu do poločasu srovnali a v 95. minutě po rohovém kopu útočník Tanko rozhodl o vítězství 2:1.

INFORMACE K ZÁPASU

Utkání začne v pátek o hodinu dříve než jste zvyklí, tedy už v 17 hodin. Z našeho zápasu bude přenos vysílat stanice ČT Sport. Delegován byl rozhodčí Adam Trska.
Na utkání jsme vypsáni jako favoriti u našeho partnera Tipsort. VSAĎTE SI ZDE

Partnerem zápasu je společnost Caparol Czechia, která nabízí kompletní sortiment tepelně-izolačních systémů, barev, laků a lazur, inovace i propracovanou podporu prodeje. Můžete se těšit na poločasovou soutěž o zajímavé ceny. Vstupné jako vždy, tedy 100 Kč. Přijďte nás podpořit! Příbram do toho!