PREVIEW: Tradiční souboj s Opavou ve středu na Litavce

První domácí zápas sezóny je tu! Naši hráči se představí od šesti hodin odpoledne proti týmu ze Slezska.

O SOUPEŘI

Opavský tým do sezóny vstoupil porážkou v Jihlavě 1:2. Ve druhém kole dokázal doma porazit Varnsdorf nejtěsnějším možným rozdílem. Loňskou sezónu hráli do posledních zápasů o záchranu v druhé lize. Celek ze Slezska má na soupisce mladé hráče, nejmladší z nich je ročník 2007! Mužstvo vede trenér Miroslav Brožek, který dříve působil například v Táborsku nebo jako skaut v pražské Slavii.

NÁŠ TÝM

Odehrál v neděli dopoledne zápas na Žižkově, který jsme dokázali vyhrát 3:2! Sice jsme dvakrát srovnávali zápas, ovšem v závěru střídající David Krch poslal na bránu samotného Jakuba Nečase, a ten sám proti brankáři proměnil a zařídil týmu radost ze tří bodů. Zcela jistě si budeme chtít připsat výhru doma před našimi fanoušky.

H2H

S Opavou se pravidelně potkáváme od sezóny 2017/2018. Mezi sebou máme odehráno již 28 zápasů s bilancí 15 výher, 8 remíz a 5 proher. Poslední zápas se hrál v květnu na našem stadionu a díky trefám Ahmeda El Sheikha a Tomáše Wágnera jsme vyhráli 2:0. Také držíme ve vzájemných zápasech čtyřletou sérii bez prohry.

INFORMACE K ZÁPASU

Zápas začne v 18:00. Karel Rouček bude hlavním rozhodčím pro tento zápas. Vstupné stojí 100 Kč. Před utkáním bude možné dokoupit také permanentky na pokladně. Pokud utkání nestíháte, můžete si ho pustit na stránce Sporttotal.cz

Na utkání si můžete vsadit s naším partnerem TIPSPORT na této stránce