PREVIEW: Třetí zápas v šesti dnech bude s Líšní

Naše hráče čeká už třetí zápas za šest dní. Mužstvo cestuje v sobotu na okraj Brna do Líšně.

O SOUPEŘI

Fotbalisté Líšně od roku 2019 působí ve druhé nejvyšší soutěži. V té každou sezónu hrají v horní polovině tabulky, v té poslední byla Líšeň na 5. místě se 46 body. Mužstvo vede několik let trenér Milan Valachovič. Brněnský tým v průběhu tří zápasů nové sezóny získal bod v Chrudimi a dvakrát prohrál. Konkrétně s Jihlavou a v Praze na Žižkově. V tabulce se tedy nacházejí na 14. pozici. V kádru našeho sobotního soupeře nalezneme i nám dobře známé jméno, obránce Jiří Mezera.

NÁŠ TÝM

Po startu bez bodů ve Vyškově a výhře na Žižkově, jsme získali další tři body i doma. Ve středu jsme dokázali na domácím stadionu vyhrát proti Opavě 1:0 díky brance Jakuba Nečase. V sobotu budeme chtít navázat na dvě výhry v řadě. Z pěti branek našeho týmu zaznamenal dvě právě letní posila Jakub Nečas.

H2H

Čeká nás pátý soutěžní zápas mezi sebou. V sezóně 2021/2022 jsme v Líšni prohráli vysoko 1:4, na jaře roku 2022 před domácím publikem branky Stefana Vilotiće a Dominika Gembického znamenaly výhru 2:1 a záchranu ve druhé lize. Další sezónu ve čtvrtém kole v Líšni jsme remizovali 0:0. V roce 2023 Líšeň na Litavce prohrála 2:0 díky brankám nejlepšího střelce minulé sezóny Tomáše Wágnera.

INFORMACE K ZÁPASU

Utkání bude řídit sudí Daniel Vokoun, který v 17:00 odstartuje zápas. Pro fanoušky, kteří cestují do Brna, doporučujeme přijet o hodinu dříve, aby se dobře zaparkovalo. Utkání bude vysílat tradičně Sporttotal.cz. Informace k utkání sdílí na svém webu také SK Líšeň - zde

Na utkání si vsaďte s naším partnerem TIPSPORT, kurz na naši výhru vypsali bookmakeři na 2,95.