PREVIEW: V 5. kole přivítáme doma Slavii z Kroměříže

Náš tým čeká pátý zápas během dvou týdnů. Na Litavce přivítáme nováčka soutěže Kroměříž

O SOUPEŘI

Kroměříž minulou sezónu vyhrála MSFL o dva body před druhým Hlučínem. Ve druhé lize je úplně poprvé a za čtyři zápasy si připsala čtyři body. Dokázala porazit Prostějov a remizovat s rozjetou Jihlavou. V jejím kádru můžeme nalézt několik hráčů, kteří patří ligové Ostravě. Co se týče zkušených hráčů, tak mezi ně patří obránci Tomášové Matoušek a Jeleček. Nejlepším střelcem loňské sezóny MSFL byl s 27 góly útočník Simon Chwaszcz. Tým trénuje Bronislav Červenka, kterého můžeme znát například ze Zlína. Hanácký tým narozdíl od nás tento týden MOL Cup nehrál a mohl se celý týden na nás připravovat.

NÁŠ TÝM

V prvním kole poháru jsme v utkání dominovali, jediné, co nás sráželo byla koncovka. Po mnoha šancích jsme přesto vyhráli 2:1 a postoupili do druhého kola MOL Cupu díky trefám Jana Vokřínka a Jakuba Nečase. V tabulce se nacházíme v horní polovině, a to na páté příčce.

H2H

Proti Kroměříži jsme nikdy nehráli a čeká nás první vzájemný zápas.

INFORMACE O ZÁPASU

Utkání s Kroměříží začíná v sobotu 12.8. v 17 hodin na stadionu Na Litavce. Pro tento zápas byla delegována jako rozhodčí paní Jana Adámková. Stále si lze zakoupit permanentní vstupenku na celou sezónu a to buď na stadionu nebo v centru Příbrami v Infocentru v Pražské ulici. Samostatné vstupné stojí 100 Kč. Pokud utkání nestíháte, stream opět poběží na stránce Sporttotal.cz.

Na tento zápas jsme vypsáni jako favoriti s kurzem 1.57. Vsadit si můžete u našeho partnera Tipsport.