PREVIEW: V neděli nás čeká poslední venkovní duel ve Varnsdorfu

Od začátku dubna čekáme na další vítězství ve F:NL. Podaří se nám uspět v posledním venkovním zápase ve Varnsdorfu?

O SOUPEŘI

Tým ze severu Čech se celou sezónu nachází na dolních příčkách tabulky druhé ligy. Po podzimu byl adeptem na sestup ale na jaře díky dobré ofenzivě se dokázal ze sestupových příček dostat a před naším zápasem se nacházejí na čtrnácté pozici. Varnsdorf má společně s postupujícím Duklou druhou nejlepší ofenzivu soutěže (49 branek) a zároveň třetí nejhorší defenzivu (48 branek). Nejlepším střelcem týmu je záložník Samko, který dokázal rozvlnit síť soupeře celkem osmkrát. Náš dres v minulosti oblékal záložník Dominik Kříž a ofenzivní Dominik Gembický. Tým trenéra Miroslava Holeňáka v posledním zápase si odvezl ze Žižkova bod za remízu 1:1.

NÁŠ TÝM

Po domácím zápase bral bod za remízu 1:1 s Jihlavou, když stav vyrovnal z penalty kapitán Josef Hušbauer. Tým v týdnu měl teambuilding, aby se před dvěma náročnými zápasy o záchranu připravil a odvedl maximální výkon. Trenér Jiří Kohout po zápase ocenil hráče, že se ani po inkasované brance nesložili a zápas odmakali. Po disciplinárním trestu se vrátí záložník David Krch. Oproti střílejícímu Varnsdorfu jsme v sezóně dali 30 branek, a to je společně s poslední Kroměříží nejhorší útok soutěže.

H2H

S nedělním soupeřem jsme se naposledy utkali v listopadu 2023 a každý tým si odnesl z utkání bod za remízu 2:2. Dvě branky našeho týmu vstřelil nejlepší střelec zelenočerných barev Jakub Nečas. V závěru utkání srovnal zápas Dominik Gembický. Ve Varnsdorfu jsme hráli v roce 2022 a branka Felixe Čejky a Pavla Osmančíka znamenala tříbodový zisk.

INFORMACE K ZÁPASU

Pokud se v neděli nechystáte podpořit náš tým přímo ve Varnsdorfu, tak si nalaďte zápas na webu Sporttotal.cz. Na utkání si můžete vsadit u našeho prémiového partnera Tipsport. Bookmakeři ovšem favorizují domácí tým, takže se musíme vzepřít

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School