PREVIEW: V sobotu nás čeká lídr tabulky Dukla Praha

Po třetí prohře na jaře nás čeká pravděpodobně nejtěžší zápas jara. V sobotu vyzveme venku pražskou Duklu.

O SOUPEŘI

Dukla vstupovala do jarní části soutěže na druhém místě za Vyškovem. Před naším zápasem na jaře třikrát vyhrála, remizovala doma s Brnem a posunula se do čela ligy se čtyřbodovým náskokem na druhý Vyškov. Aktuálně druhý nejlépe skórující tým má ambice o návrat do nejvyšší soutěže. Tu naposledy pražský klub hrál v sezóně 18/19. Trenérem týmu je velezkušený Petr Rada, kterého můžeme znát z podzimu 2016 z naší lavičky. Prohřešek ze souboje s Brnem připsal trenérskému matadorovi na vrub trest zákazu činnosti, vůči kterému se Dukla odvolala. V týmu žlutočervených mají domácí zajímavá jména jako Muris Mešanovič, Jakub Hora nebo svého syna Filipa Radu. S příbramskou minulostí jsou na soupisce Jakubové Zeronik a Jeřábek. Dále je v soupisce jmen i Michal Škoda a Pavel Moulis.

NÁŠ TÝM

V zápase proti Vlašimi jsme si vytvořili přes dvacet střel, ovšem ani jedna neznamenala branku. Třetí ze čtyř jarních zápasů skončil prohrou 0:1. Trenérský tým bude muset hráče připravit na těžký zápas a v týmu bude i několik absencí. Čtvrtou žlutou kartu viděl Filip Matoušek, který i z Dukly u nás hostuje. I Jiří Hudec je kmenovým hráčem lídra soutěže. Co se týče našich hráčů s minulostí v Dukle tak to jsou Daniel Fišl a Patrik Švestka. 50. soutěžní zápas v zelenočerném dresu si bude moct připsat Václav Dudl. 50. zápas ve F:NL může zaznamenat i Michal Hošek.

H2H

S týmem z Julisky se potkáváme velmi pravidelně. Poslední vzájemný zápas se hrál v zimní přípravě a ten jsme v Písku vyhráli 3:1 trefami Nečase, Hoška a Novotného. Druholigový zápas se hrál v srpnu na Litavce a ten skončil bezbrankovou remízou. Odehrálo se 32 vzájemných zápasů. Bilance je 13 výher našeho mužstva, 7 remíz a 12 výher Dukly.

INFORMACE K ZÁPASU

Šlágr 21. kola F:NL je na programu ve 14 hodin na stadionu Na Julisce. Utkání bude vysílat ČT Sport. Doražte podpořit náš tým na stadion, je to z Příbrami kousek. Naši hráči potřebují zabrat a střelecky se prosadit. Nejlépe za tři body!

Na zápas si můžete vsadit s naším partnerem společností Tipsport, kurz na naší výhru je aktuálně vypsán na 4,35.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School