PREVIEW: Vložené 27. kolo nás čeká ve středu s Prostějovem

Příbramský tým čeká na výhru už měsíc. Povede se nám vyhrát záchranářský zápas s Prostějovem?

O SOUPEŘI

Prostějov na jaře bral deset bodů po třech výhrách a jedné remíze s Líšní. To byl poslední zápas Prostějova. Mužstvo trenéra Radima Kučery má letos celou sezónu starosti se záchranou ve druhé lize. Patnáctý celek tabulky má náskok čtyř bodů na poslední Kroměříž. Nejlepším střelcem týmu je šestigólový kmenový hráč Baníku Ostrava Petr Jaroň a slovenský útočník Tomáš Malec. Prostějov letošní sezónu hraje v Olomouci z důvodu rekonstrukce stadionu.

NÁŠ TÝM

Domácí utkání s Brnem prohrál 0:2 a zkomplikoval si situaci v tabulce. Týmu se navíc rozšířila marodka a hráče čeká anglický týden. Ve středu jede tým do Olomouce a v sobotu přivítá Jihlavu. Do utkání nezasáhne obránce Michal Hošek, který viděl v zápase se Zbrojovkou čtvrtou žlutou kartu. Tým cestuje na utkání již den předem.

H2H

S Prostějovem jsme naposledy hráli v říjnu na našem stadionu a v poslední minutě na přímý kop Josefa Hušbauera vyskočil nejvýš Patrik Švestka a hlavičkou rozhodl o tří bodovém zisku. Vzájemná bilance jsou tři výhry našich barev, jedna remíza se zrodila v minulé sezóně a jednou vyhrál Prostějov.

INFORMACE K ZÁPASU

Vložené kolo nás čeká ve středu dopoledne v 10:30. Utkání bude vysílat web Sporttotal.cz. Na utkání si můžete vsadit u společnosti Tipsport.