PREVIEW: Začíná MOL Cup, první kolo hrajeme v Katovicích

Ve středu 9. srpna od 18 hodin čeká svěřence Karla Krejčího první kolo MOL Cupu v Katovicích.

O SOUPEŘI

Fotbalisté Katovic hrají Divizi A, tedy se potkají i s naší rezervou. A shodou okolností už tento týden, kdy bude hrát příbramské béčko v neděli ještě jednou s Katovicemi. Loňskou sezónu se dokázali Katovičtí umístit na páté příčce. Tento víkend odehráli první soutěžní utkán v Klatovech, kde remizovali 2:2. Trenérem týmu je pan Lubomír Vašica. Domácí na svém webu uvádí, že zápas proti našemu týmu bude pro Otavu historický. Ligový ani ex-ligový tým ještě v Katovicíh nehrál a lze očekávat i velkou a možná rekordní diváckou návštěvu.

NÁŠ TÝM

Poslední zápas je čerstvý, v Líšni jsme prohráli z našeho pohledu 0:2. To už je minulostí a čeká nás první kolo poháru, kde budeme plnit roli favorita. Trenér Krejčí po zápase s Líšní uvedl, že příležitost dostanou hráči širšího týmu a někteří dostanou odpočinek. Minulou sezónu jsme v MOL Cupu došli až do třetího kola. V první kole jsme porazili Klatovy na jejich půdě 5:1, ve druhém jsme šli přes Mariánské Lázně 3:2 a ve třetím jsme vypadli v utkání s ligovými Teplicemi po prohře 0:3.

H2H

S Katovicemi nás bude čekat první vzájemný soutěžní zápas, ale představíme Vám výsledky naší rezervy proti katovickému celku. V Příbrami dokázali Katovice v poslední minutě zápasu získat bod za výsledek 2:2. V březnu 2023 béčko na půdě soupeře vyhrálo 5:3. V tomto utkání naposledy hrál David Surmaj, od té doby je na marodce a pracuje na svém návratu.

INFORMACE K ZÁPASU

Utkání startuje v 18:00. Utkání bude pískat sudí Tomáš Ulrich. Stream tentokrát nebude k dispozici, z utkání budeme přinášet pravidelné inforamce na sociálních sítích.
Katovice jsou těsně u Strakonic, takže cesta tam trvá cca 1 hodinu. Těšíme se na všechny fanoušky v zelenočerných barvách!

I na tento zápas si můžete vsadit u našeho partnera TIPSPORT. Na výhru FK Příbram je kurz 1,25.