Pavel Horváth: Dostáváme příliš gólů ze standardních situací

Hodnocení trenéra Pavla Horvátha po utkání v Edenu.

Trenére, jaké je vaše hodnocení duelu se Slavií?

Kvalita Slavie je veliká. Její hráči mají veliké sebevědomí, v současné době se jim vše daří. Jsou schopní obcházet v soubojích jeden na jednoho, mají velkou rotaci, spoustu náběhu. Tímhle stylem bude Slavie trestat soupeře pořád. V naší pozici jsme si tu nechtěli udělat ostudu. Slavia hraje ve větším tempu než ostatní mužstva kromě Sparty a Plzně. Musíme si na to zvyknout a hrát co nejvíc takových zápasů. To, že nás zatlačili, je logické.

Co vám napověděla úvodní dvě kola soutěže?

Dostáváme příliš gólů ze standardních situací. Obdrželi jsme třetí gól po rohu ve dvou zápasech. Je to pro nás novinka, protože si troufnu říct, že po našem příchodu do Příbrami jsme nedostali ze standardky ani gól. Teď v tom trochu plaveme. Možná je to tím, že tam není Dramé, který svou postavou budí respekt. A vázne nám komunikace. Přijde mi, že kluci jsou odevzdaní, že vědí, že bude problém. Nemáme sebevědomí.

26. 04. 2024
Felix Čejka: Máme plán, který chceme do zápasu přenést