Pavel Horváth i jeho asistenti končí u 1.FK

Poslední neúspěšné výsledky našeho týmu znamenají ukončení angažmá trenéra Pavla Horvátha i jeho asistentů u A-týmu 1.FK Příbram.

Společně s trenérem Pavlem Horváthem končí u týmu i oba asistenti Peter Grajciar a Petr Čuhel. Trenérský tým působil v tomto složení téměr na den jeden kalendářní rok. 11. března 2020 nastoupil oficiálně Pavel Horváth do funkce hlavního trenéra a 15. března 2021 u Litavky končí. Bilance po roce působení a po 32 ligových utkáních je 5 výher, 8 remíz a 19 porážek při skóre 22:60.

Jaroslav Starka, šéf příbramského klubu, k odvolání uvádí: "Pavel Horváth u nás byl jeden rok. V hráčské kariéře to byl vynikají hráč, ale ta trenérská nám zatím společně úspěch nepřinesla. Jako tým jsme se dostali na poslední místo, máme nejméně vstřelených a nejvíce obdržených branek."

K sérii posledních zápasů dodává: "Nevyhráli jsme ani nepamatuju, mám z toho akorát dlouhý vousy. Nemůžu dát pryč jedenáct hráčů a tak se tentokrát musí stát změna, která se bude týkat celého realizačního týmu. Pavlovi a všem jeho kolegům asistentům děkuju za jejich práci. Naše spolupráce nám hold nevyšla, takový je fotbalový život. Přeju všem, ať se jim daří v další práci."

K odvolání trenéra se náš klub rozhodl po posledních vysokých porážkách na Spartě (0:4) a Ostravě (0:5)

O jmenování nového trenérského týmu se aktuálně jedná.