Pavel Horváth jmenován trenérem Příbrami

Vedení klubu dnes jmenovalo nástupce Romana Nádvorníka na pozici hlavního trenér ligového týmu.

Novým hlavním trenérem bude již v sobotu při duelu s Baníkem Ostrava Pavel Horváth, který se domluvil s 1.FK Příbram na smlouvě do června roku 2021.

Pavel Horváth je bývalý úspěšný český fotbalista a reprezentant. Zkušenosti sbíral také v zahraničí, kde působil ve Sportingu Lisabon, japonském Vissel Kóbe či Galatasaray SK. Největší úspěchy však sbíral s Viktorií Plzeň, se kterou se stal třikrát vítězem ligy a zahrál si také Ligu mistrů.

“Přivedli jsme mladého trenéra, který je ligovým nováčkem. Doufám, že se mu angažmá vydaří, podaří se mu zlepšení herního projevu a budou výsledky, které povedou k záchraně v lize,” pronesl prezident 1.FK Příbram Jaroslav Starka.

Kariéru Pavel Horváth ukončil v roce 2015 a posledním jeho zápasem byl střet právě s 1.FK Příbram. Od té doby se vrhnul na trenérskou dráhu, začal studoval licence a později vedl Baník Sokolov ve FORTUNA národní lize či “B” tým Viktorie Plzeň.

Po svém jmenování se Pavel Horváth vyjádřil: “Mám myšlenku, jak být v Příbrami úspěšný. Chci ukázat hráčům, že jsem tady pro ně a najít co nejrychleji cestu, která povede k lepším výsledkům."

Poprvé tak usedne nový trenér na lavičku v sobotu při zápase s Baníkem Ostrava, který se z rozhodnutí Vlady České republiky odehraje bez diváků.

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
24. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.