1.FK Příbram

Pavel Horváth jmenován trenérem Příbrami

Vedení klubu dnes jmenovalo nástupce Romana Nádvorníka na pozici hlavního trenér ligového týmu.

Novým hlavním trenérem bude již v sobotu při duelu s Baníkem Ostrava Pavel Horváth, který se domluvil s 1.FK Příbram na smlouvě do června roku 2021.

Pavel Horváth je bývalý úspěšný český fotbalista a reprezentant. Zkušenosti sbíral také v zahraničí, kde působil ve Sportingu Lisabon, japonském Vissel Kóbe či Galatasaray SK. Největší úspěchy však sbíral s Viktorií Plzeň, se kterou se stal třikrát vítězem ligy a zahrál si také Ligu mistrů.

“Přivedli jsme mladého trenéra, který je ligovým nováčkem. Doufám, že se mu angažmá vydaří, podaří se mu zlepšení herního projevu a budou výsledky, které povedou k záchraně v lize,” pronesl prezident 1.FK Příbram Jaroslav Starka.

Kariéru Pavel Horváth ukončil v roce 2015 a posledním jeho zápasem byl střet právě s 1.FK Příbram. Od té doby se vrhnul na trenérskou dráhu, začal studoval licence a později vedl Baník Sokolov ve FORTUNA národní lize či “B” tým Viktorie Plzeň.

Po svém jmenování se Pavel Horváth vyjádřil: “Mám myšlenku, jak být v Příbrami úspěšný. Chci ukázat hráčům, že jsem tady pro ně a najít co nejrychleji cestu, která povede k lepším výsledkům."

Poprvé tak usedne nový trenér na lavičku v sobotu při zápase s Baníkem Ostrava, který se z rozhodnutí Vlady České republiky odehraje bez diváků.

Příští zápas
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK FOTBAL Třinec
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.