Peníze z aukce předány

1.FK Příbram, spolu se svými fanoušky, podpořila pomocí aukce svých dresů vznik relaxační zóny.

Dresy z utkání se Spartou Praha, a s trikolórou v rámci 30. výročí sametové revoluce, byly ke konci minulého roku vydraženy za velice zajímavou částku - 43.303 korun.

V již tradiční každoroční spolupráci byly peníze darovány Oblastní nemocnici Příbram. Celá částka bude tentokrát použita k výstavbě relaxační zóny, kterou budou nejvíce využívat pacienti z paliativního oddělení

Vedení klubu, v čele se statutárním ředitelem Janem Starkou a marketingový manažer Tomášem Větrovským, spolu s trenérem Romanem Nádvorníkem a kapitánem ligového mužstva Janem Rezkem v tomto týdnu slavnostně předalo všechny peníze vedení příbramské nemocnice, které zástupce našeho fotbalového klubu ochotně provedlo a ukázalo, jak funguje právě paliativní oddělení.

Postřehy a zajímavosti z této události můžete shlédnout v přiloženém videu.

1.FK Příbram děkuje všem lidem, kteří se zapojili do aukce a pomohli tak dobré věci!

Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.