Permanentkáři mají vstup na utkání se Slavií!

Ve stejném systému, jako proběhl zápas s Ostravou, bude také úterní domácí utkání se Slavií Praha.

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o majitele zakoupených permanentek. (na kartě je uvedena cena) Permanentky volné neplatí.

Vedení klubu se opět rozhodlo uvolnit místa pro návštěvníky zápasu pouze pro majitele permanentek. Duel s Baníkem Ostrava přinesl nejen bod do tabulky, ale také příjemné reakce diváků, kteří ocenili gesto vedení klubu, které na zápas pustilo jenom permanentkáře, jenž si kartu zakoupili.

Se stejnými pravidly proběhne také úterní utkání se Slavií. Znovu připomínáme, že celosezonní karty (V.I.P., akreditace) neplatí!

Opět přinášíme vyjádření vedení klubu.

"Važíme si každého, kdo podpoří klub zakoupením vstupenky na celou sezonu. Proto jsme se rozhodli umožnit opět vstup na utkání se Slavií všem majitelům zakoupených permanentek," pronesl prezident klubu Jaroslav Starka.

Vzhledem k tomu, že mezi diváky jsou dva druhy permanentek, dodává marketingový manažer Tomáš Větrovský: "Na utkání přes vstupní bránu projdou pouze majitelé karet, na kterých je uvedena cena. Abychom se všichni vyhnuli nepříjemnostem, upozorňujeme, že klubem vydané permanentky s nápisem VOLNÁ, nejsou na duel se Slavií platné."

Všichni návštěvníci zápasu se budou muset u vstupu prokázat občanským průkazem.

Střetnutí s úřadujícím mistrem ligy začíná 2. června ve 20:00.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.