Permanentkáři mohou přijít na utkání s Baníkem!

UPOZORNĚNÍ: Jedná se o majitele zakoupených permanentek. (na kartě je uvedena cena) Permanentky volné neplatí.

Vedení klubu se rozhodlo vyjít vstříc majitelům zakoupených permanentek na letošní ročník Fortuna:Ligy.

"Važíme si každého, kdo podpoří klub zakoupením vstupenky na celou sezonu. Proto jsme se rozhodli umožnit vstup na utkání s Baníkem Ostrava všem majitelům zakoupených permanentek. Doufáme, že si restart ligy užijeme a zvítězíme," pronesl prezident klubu Jaroslav Starka.

Vzhledem k tomu, že mezi diváky jsou dva druhy permanentek, dodává marketingový manažer Tomáš Větrovský: "Na utkání přes vstupní bránu projdou pouze majitelé karet, na kterých je uvedena cena. Abychom se všichni vyhnuli nepříjemnostem, upozorňujeme, že klubem vydané permanentky s nápisem VOLNÁ, nejsou na duel s Ostravou platné."

Všichni návštěvníci zápasu se budou muset u vstupu prokázat občanským průkazem.

pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim
24. 03. 2024
?? FK ANKETA // Haaland nebo Kane, který útočník je populárnější u U15? #fk #pribram #fkpribram