Petr Janota v příští sezoně U19 již nepovede

Úspěšný mládežnický trenér Petr Janota ukončil své působení v 1.FK Příbram. Trenér Janota se svým týmem několik let obsazoval přední příčky v tabulce nejvyšší dorostenecké soutěže.
Úspěšný mládežnický trenér Petr Janota ukončil své působení v 1.FK Příbram. Trenér Janota se svým týmem několik let obsazoval přední příčky v tabulce nejvyšší dorostenecké soutěže, a podařilo se mu dokonce jednou soutěž vyhrát a kvalifikovat se do UEFA Youth League, kde následně s mužstvem došel až do čtvrtfinále, když cestu soutěží zastavil penaltový rozstřel s Benficou Lisabon. Prezident klubu Jaroslav Starka poděkoval Petru Janotovi za odvedenou práci: „Velice mě mrzí, že tak kvalitní trenér, jakým Petr je, náš klub opouští. On si s touto myšlenkou pohrával již dva roky, a nyní se mi ho přesvědčit nepodařilo. Pro klub odvedl spoustu dobré práce a já mu musím za vše poděkovat a přeji mu jen to nejlepší v dalších působeních.“
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners