Petr Rys přestoupil do Jablonce

Příbramský obránce již nebude působit v příbramském mužstvo, jeho novým angažmá je FK Jablonec.
Petr Rys je příbramský odchovanec, který na sebe upozornil především výkony za dorost kategorie U19, kdy pomohl k zisku prvního titulu v historii příbramského fotbalu. Momentálně v základní sestavě ligového mužstva nenastupoval, přesto dostal nabídku na přestup do Jablonce, kam tedy zamířil. „Netěší mě, když hráči odcházejí v takto mladém věku, ale Petr Rys do Jablonce odejít chtěl, a tak jsme mu to umožnili. Je pochopitelné, že v Jablonci jsou odlišné podmínky, jelikož klubu se daří. Přeji mu, aby se v novém angažmá propracoval až do základní sestavy a aby se mu dařilo,“ vyjádřil se k odchodu mladého obránce prezident klubu Jaroslav Starka.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners