Petr Rys přestoupil do Jablonce

Příbramský obránce již nebude působit v příbramském mužstvo, jeho novým angažmá je FK Jablonec.
Petr Rys je příbramský odchovanec, který na sebe upozornil především výkony za dorost kategorie U19, kdy pomohl k zisku prvního titulu v historii příbramského fotbalu. Momentálně v základní sestavě ligového mužstva nenastupoval, přesto dostal nabídku na přestup do Jablonce, kam tedy zamířil. „Netěší mě, když hráči odcházejí v takto mladém věku, ale Petr Rys do Jablonce odejít chtěl, a tak jsme mu to umožnili. Je pochopitelné, že v Jablonci jsou odlišné podmínky, jelikož klubu se daří. Přeji mu, aby se v novém angažmá propracoval až do základní sestavy a aby se mu dařilo,“ vyjádřil se k odchodu mladého obránce prezident klubu Jaroslav Starka.