Pivo zdarma na rozhodujícím zápase

V neděli 2. června přivítají příbramští fotbalisté v odvetném utkání Zbrojovku Brno. Klub přichází s akcí pro fanoušky. Každý, kdo si zakoupí vstupenku nebo je držitelem celosezonní permanentky, dostane u vstupu kupón na jedno pivo zdarma.

Rozhodující utkání, které určí směr příští sezony. Příbramští fotbalisté potřebují maximální podporu při cestě v setrvání ve Fortuna:Lize. V nedělním netradičním čase 18:30 všichni přijďme ukázat, že Příbram má fanoušky a že stojíme za svým klubem.

Cena vstupenky zůstává 100 korun. Kupón neobdrží osoby mladší 18 let.

sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas