Po brance jsem měl velkou chuť

Stoper Radek Dejmek se trefil už při třetím zápase za 1.FK Příbram. Jeho přesná hlavička znamenala vyrovnání v utkání s Duklou.
(otazka)Radku, nejprve se chci zeptat na branku, kterou jste dostali? Jak jsi to viděl?(/otazka) (odpoved)Na standardky Dukly jsme se připravovali. To jako je hrají, jsme viděli na videu, dva zápasy předtím jsme dostali gól z toho, nač jsme připraveni. Je to divný, že je takhle ty branky dostáváme.(/odpoved) (otazka)Je to nepozornost nebo v čem to je, když padne branka z takové vzorové standardky, která se dá vidět týden předem v televizi?(/otazka) (odpoved)Těžko se to dá vysvětlit, všichni to máme v hlavách, že je rozehrávají takhle. Nedovedu pochopit, proč to tak je, protože na to jsou určení hráči.(/odpoved) (otazka)Pojďme samozřejmě ke tvojí brance. Ty do vápna chodíš, takže jak to máte rozdělené?(/otazka) (odpoved)Jasně, máme rozdělené prostory na přední a zadní tyči, takže já byl vzadu, kam to Pilda krásně kopnul. Já jsem si odskočil od Božiče, který mě hlídal. Jsem moc rád, že mi to tam padlo.(/odpoved) (otazka)To ses gólově prosadil v příbramských barvách hodně brzo. Jsi rád?(/otazka) (odpoved)Samozřejmě, každý gól zvedá sebevědomí, který tam padne. Zaplať za ten bod, ale měli jsme mít tři!(/odpoved) (otazka)Ty jsi byl po brance na koni. Najednou jsi útočil, obešel jsi čtyři hráče ve středu hřiště, měl jsi na hlavě další dobrou hlavičku..(/otazka) (odpoved)Byla to taková hezká chvíle. Měl jsem chuť, ale kdybych dal druhý gól, to bych chtěl asi moc.(/odpoved) (otazka)Čeká tě u Aleše nějaké zápisné?(/otazka) (odpoved)To ano, čekám, že se přihlásí.(/odpoved) (otazka)Už za týden hrajeme před repre pauzou zase doma se Slováckem. To bude ale velmi nepříjemný soupeř v situaci, kdy potřebujeme zvítězit a když oni mají nového kouče, nemyslíš?(/otazka) (odpoved)Takový tým bývá méně čitelný, ale my už musíme vyhrát a není nač čekat.(/odpoved)