Po pauze nás doma čeká Prostějov

Rezerva Sparty, Táborsko, Chrudim a naposledy Zbrojovka Brno. To jsou týmy, které jsme v posledních zápasech porazili. Přidáme na seznam i Prostějov?

O SOUPEŘI

Prostějov do soutěže vstoupil výhrou proti Žižkovu, od té doby se mužstvu moc nedařilo a v tabulce se nachází bod od sestupových příček. V rámci prvního kola MOL Cupu dokázal náš páteční soupeř porazit Řepiště vysoko 26:0 díky jedenácti trefám útočníka Jana Silného. V průběhu podzimu se na lavičce udály změny. Michala Šmardu nahradil Josef Mazura a náš bývalý hráč Pavel Zavadil. Navíc disponují nejhorší defenzivou, soupeři se do jejich sítě trefil už 24x. V letošní sezóně hraje prostějovský tým v Olomouci, z důvodu rekonstrukce domácího stadionu.

NÁŠ TÝM

Série výher se natáhla i s brněnskou Zbrojovkou díky jediné brance Jakuba Nečase. Za zmínku také velká bojovnost týmu, která přináší v posledních zápasech důležité body. Reprezentační pauzu jsme využili k pořádné přípravě na souboj s Prostějovem. Do tréninku se vrátil útočník Tomáš Wágner. Zda zasáhne do zápasu, se nechte překvapit.

H2H

V předešlých sezónách jsme se utkali čtyřikrát. Dvakrát jsme dokázali vyhrát v Prostějově, doma jsme prohráli a remizovali. Naposledy se vzájemný zápas hrál v březnu 2023 a branky Tomáše Wágnera a Jakuba Zeronika znamenaly výhru 2:0, a tři body do tabulky.

INFORMACE K ZÁPASU

Výkop je tradičně naplánován na pátek 20. října od 18 hodin. Zápas bude řídit rozhodčí Josef Krejsa.
Duel s Prostějovem spadá do společného programu v rácmi LFA - Víkend otců. Mohli jste se přihlásit do naší soutěže, kdy výherce společně s malým capartem bude mít na starost výkop před domácím publikem. Utkání bude vysíláno na streamu sporttotal.cz
Vsadit si můžete u našeho partnera Tipsport. Na utkání jsme byli vypsáni jako favorit.