Po první půli jsme mohli vést 5:0

Otevřel skóre zápasu v čase, kdy spousta fanoušků ještě nebyla ve střehu. Nejrychlejší gól, který jsme kdy u Litavky viděli, zaznamenal proti Karviné Jan Matoušek.

Pátou ligovou branku a první po příchodu ze Slavie Praha vstřelil proti Karviné Honza Matoušek. Raketový nástup do zápasu byl návratem snů před příbramské fanoušky. I on tušil, že zápas jsme mohli rozhodnout mnohem dřív a drama, které jsme nakonec sledovali, by se nekonalo.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners