Po tvrdé přípravě můžeme zahájit ligu úspěšně

Kuvajtský záložník Aziz Al Mashaan, který si krátce nechá říkat Aziz, vstupuje s týmem po úspěšné záchranářské misi do nové sezóny. Jak proběhla příprava z jeho pohledu?
(otazka)Jak se ty osobně cítíš před koncem letní přípravy?(/otazka) (odpoved)Domnívám se, že byla dobrá a jsme na ligu dobře připraveni. (/odpoved) (otazka)Myslíš, že souhra s týmem je stále lepší a lepší po několika přípravných zápasech?(/otazka) (odpoved)Měli jsme tvrdou přípravu, což je jedině dobře, takže bychom měli ligu zahájit úspěšně.(/odpoved) (otazka)Je tým silnější než dříve?(/otazka) (odpoved)Určitě, věřím, že budeme hrát mnohem lépe než v minulé sezóně. Trenér Straka udělal přípravu náročnou, určitě ví, co chce a my chceme dobře odstartovat ligu.(/odpoved) (otazka)Už jsi začal s intenzivnějším učením češtiny?(/otazka) (odpoved)Ano, ale není to lehký jazyk. Snažím se, ale bude to nějaký čas ještě trvat.(/odpoved) (otazka)Změnilo se nějak taktické pojetí naší hry?(/otazka) (odpoved)Ano, trenér Straka měl více času s námi nacvičit některé věci bez tlaku. S týmem připravil nové a věřím že i dobré taktické věci.(/odpoved) (otazka)Znáš naše rozlosování v prvních kolech a co na něj říkáš?(/otazka) (odpoved)Ano, viděl jsem jej. Jenže špatné je, že v prvním zápase budu chybět kvůli červené kartě, kterou jsem dostal v posledním zápase v Liberci. Ale pak na Plzeň bych už měl být připraven.(/odpoved) (otazka)Klub tento týden slaví 85 let od založení? I ty po svém půlročním působení ses stal součástí příbramské historie a nositelem příbramského dresu jaké stovky tvých předchůdců. Co bys popřál klubu do dalších let?(/otazka) (odpoved)Slyšel jsem také o oslavách. Moc mě těší, že patřím do klubu a tvořím jeho novodobou historii. Těším se, že své předchůdce poznám.(/odpoved)
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners