Podpořte 1.FK Příbram díky iniciativě #zasvujtym

Fortuna pošle za každý příspěvek finanční pomoc.

FORTUNA:LIGA je zpět! Jak to krásně zní! Složité období jsme společně přečkali a nyní se můžeme naplno radovat ze znovuzahájené sezony, Příbram bude opět hrát zápasy. Generální partner ligy, sázková kancelář Fortuna, se rozhodl pomoci všem klubům české první i druhé nejvyšší fotbalové soutěže a jen na vás nyní záleží, kolik svojí aktivitou vyberete peněz! Do projektu #zasvujtym se může zapojit každý prostřednictvím sociálních sítí a Fortuna za každého fanouška, který projeví podporu svému klubu, pošle do společného klubového fondu 100 Kč. Vyšplhá se částka přes sto tisíc nebo dokonce k milionu? To bude záležet pouze na vás!

Je jasné, že bychom všichni nejraději přišli na zápas osobně a podpořili hráče přímo na Stadionu Na Litavce. Bohužel aktuální vládní bezpečnostní opatření nám to neumožňují, a proto přišla Fortuna s nápadem vyjádřit klubům, realizačním týmům a samotným hráčům podporu alespoň virtuální cestou. Fotbal je o emocích, zápasy prožíváme různě, ale všichni maximální mírou!

Zařvěte si, zazpívejte, zabubnujte, mávejte šálou, nahrajte se, vyfoťte se, prostě vyjádřete svoji obvyklou emoci, když byste byli přímo na stadionu a podporovali 1.FK Příbram! Nahrajte to na Facebook pod soutěžní příspěvek nebo na svůj Instagram s hastagem #zasvujtym a Fortuna za každý takový příspěvek pošle finanční pomoc na podporu prvoligových a druholigových klubů. Když u svého příspěvku označíte Fortunu, případně nominujete další své kamarády – fanoušky, je větší šance, že se do společného fondu vybere na podporu klubů více peněz. V projektu #zasvujtym pomáhá doopravdy každý fanoušek!

Příspěvek, kam můžete přidávat své fotky a videa, jak fandíte!

Zároveň se Fortuna rozhodla vybrané soutěžní příspěvky odměnit, například dresy, šálami či bonusy na sázení. A ty nejzajímavější příspěvky se mohou dostat do živého vysílání O2 TV Sport v průběhu samotného utkání. I touto cestou se můžete alespoň virtuálně zúčastnit zápasu 1.FK Příbram.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.