Pohled na týmové statistiky sezóny 2020/2021

Jak vypadala uplynulá sezóna v číslech, na kterých se podílel celý tým, tedy z pohledu výsledku celých zápasů?

V sezóně 20/21 jsme skončili na 17. příčce s 25 body za 5 výher, 10 remíz a 19 porážek. Méně bodů jsme získali v sestupových sezónách 06/07 (21) a 16/17 (22).

Série

15 zápasů bez výhry jsme byli v období od 15. prosince do 10. dubna

4 zápasy bez prohry jsme byli v období od 22. listopadu - 12. prosince

5 zápasů bez prohry na hřištích soupeřů držíme od 4. dubna. Tato série stále neskončila. Mimojiné jde o 2. nejdelší sérii tohoto druhu v klubové historii, 6 zápasů jsme dosáhli v sezóně 00-01

V historické tabulce 1. ligy máme uzavřeno 22 sezón a 672 zápasů a jsme na 11. příčce.

Bilance - 191 - 172 - 309, skóre 697 : 986. Čekáme tedy na vstřelení jubilejní 700. branky!

Penalty

Pro nás 5 - 4 proměněné

Proti nám 15 (1. místo ve F:L) - 3 neproměné

Bilance bodů

6 bodů proti Zlínu, 4 body proti Mladé Boleslavi, 3 body proti Karviné a Jablonci, 2 body s Brnem, Opavou a Plzní

Oblíbení soupeři, zápasy bez prohry

se Zlínem, Plzní, Opavou, Brnem a Mladou Boleslaví

Neoblíbení soupeři, zápasy bez bodů

se Spartou, Slováckem, Libercem, Pardubicemi, Ostravou, Bohemians, Českými Budějovicemi

Nejvíce vstřelených branek do sítě

Slavia 3, Plzeň 3, Teplice 3

Nejvíce obdržených branek od

Ostrava 9, Slovácko 9, Sparta 7, Slavia 6, Bohemians 6

Komu jsme nevstřelili ani gól

Liberec, Pardubice, Ostrava

Zdroj: fortunaliga.cz, csfotbal.cz, fkpribram.cz

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.