Pomohl nám příchod Tomáše Pilíka

Příbramský odchovanec Martin Krameš po utkání s Duklou Praha hodnotil další domácí bodovou ztrátu.
(otazka)Martine, obraz hry se v druhém poločasu radikálně změnil a najednou bylo na hřišti zcela jiné mužstvo než, které bylo na hřišti v matném prvním poločasu. Co stálo za tou změnou? (/otazka) (odpoved)Já si myslím, že hlavním důvodem byl příchod Tomáše Pilíka, který je zkušeným fotbalistou, přinesl do hry myšlenku, podržel míč a dokázal připravovat nebezpečné útočné momenty. Jsem rád, že se nám podařilo vybojovat alespoň bod. Nicméně nemůžeme v těchto zápasech hrát až v posledních dvaceti minutách, musíme tak bojovat od úvodního hvizdu. (/odpoved) (otazka)Pomohlo hře i vysunutí Tomáše Zápotočného na hrot?(/otazka) (odpoved)Určitě to hodně pomohlo, vyhrával většinu soubojů a bojoval o každý míč a nevím čím to je, že tak zkušený hráč dokáže poctivě bojovat a makat a někteří mladší hráči tak nebojují a nedávají do toho všechno.(/odpoved) (otazka)Když jde o důraz a bojovnost, dostal jsi žlutou kartu a i v dalších Tvých soubojích to párkrát zajiskřilo, nebál jsi se, že by mohla přijít druhá žlutá karta?(/otazka) (odpoved)Já jsem byl hodně moc motivovaný, jsem odchovanec místního klubu a chci bojovat o setrvání v první lize, věděl jsem, že mám žlutou kartu, ale to mi nezabránilo v tom bojovat naplno a rvát se v každém souboji. Jsem hodně emotivní člověk a tak mi takové zápasy dávají hodně zabrat, ale hlídal jsem se, abych další kartu nedostal.(/odpoved) (otazka)Olomouc vyhrála a je pouze jeden bod za námi v posledních třech kolech to budou nervy. Co podle Tebe rozhodne?(/otazka) (odpoved)Čekají nás tři těžké zápasy, ve kterých musíme urvat co nejvíc bodů a podle mého názoru bude rozhodovat nasazení a bojovnost. Já udělám všechno proto, abychom ligu zachránili.(/odpoved)
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners