Posila pro Áčko - Jakub Nečas

Záložník s mnoha ligovými zkušenostmi přichází do Příbrami. Osmadvacetiletý Jakub Nečas podepsal ve středu smlouvu a již se zapojil do přípravy.

Jakub Nečas je od středy hráčem Příbrami. Společně s agentem Filipem Zíkou z Global Sports a ředitelem klubu Janem Starkou stvrdil podpis smlouvy a čeká jej tak zbývající část letní přípravy.

"Samozřejmě se těším. Po konci v Brně jsem byl delší dobu bez fotbalu, takže i když mi příprava začíná později, už se na fotbal moc těším," uvedl Jakub krátce po podpisu. Společně s týmem před ostrým startem F:NL tak stihne dva přípravné zápasy a jeden modelový mač.

"Je pro nás nesmírně důležité posílit náš mladý tým také o zkušené hráče, právě jako je Jakub. Věřím, že s ním získáme do ofenzivy kvalitní posilu," říká Jan Starka.

Fotbalové začátky dostal Jakub v Bohemce a Spartě, jejíž je kmenovým odchovancem. Dlouho pak putoval po hostováních, začal v druholigových Pardubicích a ve Vlašimi. V Mladé Boleslavi si připsal první ligový start i branku. V sezóně 17/18 šel na hostování do Bohemians, kam následně i přestoupil. V barvách zelenobílých odehrál celem 79 zápasů. Následně přestoupil do Liberce a v předminulé sezóně do Brna. Dvouletý kontrakt v Brně mu skončil a jako volný hráč podepisuje právě v Příbrami.

Celkově má tedy odkopáno 129 ligových zápasů se šesti brankami a dalších 60 zápasů v druhé nejvyšší soutěži s 11 góly.