Posilujeme obranu, přichází Chaluš a Kingue na hostování

Příbram posiluje obranné řady. Člen reprezentační U21 a kmenový hráč Slavie Praha Matěj Chaluš se vrací k Litavce. Společně s ním bude v zelenočerném hostovat také kamerunský stoper Olivier Kingue.

Zazářil v juniorské lize mistrů, rovnýma nohama naskočil do ligových zápasů, když v dresu Příbrami nasbíral ještě před svými dvacátými narozeninami 37 ligových startů. To je vizitka Matěje Chaluše, velkého fotbalového talentu, který se ukázal světu právě v příbramských barvách. V posledních dvou sezónách už byl jako kmenový hráč Slavie Praha na dalším hostování a to v Mladé Boleslavi. Zde nastřádal dalších 32 ligových startů. Do Příbrami přichází na hostování do konce jarní části sezóny 2018/2019.

Zástupci vedení klubu, i díky vstřícném postoji Slavie Praha, ze které jsme tento týden dotáhli hostování Jana Matouška, tak dojednali další zajímavé posílení týmu pro jarní sezónu.

Zároveň s Matějem přišel ještě jeden muž do obranné řady. Olivier Kingue, třiadvacetiletý obránce z Kamerenu, patří také pod Slavii Praha. Na podzim a v předchozí sezóně hostoval v druholigovém Ústí nad Labem. Na severu Čech naskočil do 16 utkání FNL. Dřív také hrál a působil v portugalském SC Olhanense.

Matěj Chaluš bude nastupovat s číslem 37, Olivier Kingue bude mít na dresu 33.

sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body