Posilujeme obranu, přichází Chaluš a Kingue na hostování

Příbram posiluje obranné řady. Člen reprezentační U21 a kmenový hráč Slavie Praha Matěj Chaluš se vrací k Litavce. Společně s ním bude v zelenočerném hostovat také kamerunský stoper Olivier Kingue.

Zazářil v juniorské lize mistrů, rovnýma nohama naskočil do ligových zápasů, když v dresu Příbrami nasbíral ještě před svými dvacátými narozeninami 37 ligových startů. To je vizitka Matěje Chaluše, velkého fotbalového talentu, který se ukázal světu právě v příbramských barvách. V posledních dvou sezónách už byl jako kmenový hráč Slavie Praha na dalším hostování a to v Mladé Boleslavi. Zde nastřádal dalších 32 ligových startů. Do Příbrami přichází na hostování do konce jarní části sezóny 2018/2019.

Zástupci vedení klubu, i díky vstřícném postoji Slavie Praha, ze které jsme tento týden dotáhli hostování Jana Matouška, tak dojednali další zajímavé posílení týmu pro jarní sezónu.

Zároveň s Matějem přišel ještě jeden muž do obranné řady. Olivier Kingue, třiadvacetiletý obránce z Kamerenu, patří také pod Slavii Praha. Na podzim a v předchozí sezóně hostoval v druholigovém Ústí nad Labem. Na severu Čech naskočil do 16 utkání FNL. Dřív také hrál a působil v portugalském SC Olhanense.

Matěj Chaluš bude nastupovat s číslem 37, Olivier Kingue bude mít na dresu 33.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.