Před jarem chystáme pro domácí zápasy několik novinek

Atraktivní novinky pro fanoušky potvrzuje v rozhovoru Vlastimil Ševr, člověk, který má v klubu na starosti marketing a komunikaci právě s příznivci zelenočerných barev.
(otazka)Vlasto, nedávno proběhlo další setkání s fanoušky. Co jste si s fanoušky potvrdil za aktivity?(/otazka) (odpoved)Setkání s fanoušky bylo opět velmi přínosné a vyřešili jsme několik věcí. Hlavní diskuze se točila okolo výjezdů na venkovní zápasy. Diskutovali jsme o zápasech, kam by se dalo jet podpořit naše hráče. Vypadá to, že organizovaný výjezd bude na utkání s Duklou, do Mladé Boleslavi, Hradce Králové, Plzně, Liberce a také do Českých Budějovic. Fanoušků jsem se také ptal, o jaké suvenýry s logem 1.FK Příbram by byl zájem. Hodně se diskutovalo o doprovodném programu během i mimo sezonu. Chystáme pro fanoušky několik zajímavých akcí a setkání s hráči, turnájek ve stolním fotbálku a další podobné akce. Navíc klub slaví v letošním roce velké jubileum v jehož rámci připravujeme několik akcí. Jsem rád, že jsem kluky z našeho kotle poznal.(/odpoved) (otazka)Rozběhl se také projekt Fanklubu. Jak jste zatím spokojen s počtem přihlášených.(/otazka) (odpoved)Fanklub má zatím přibližně 40 členů. Myslím si, že by jich mohlo být klidně i více, protože výhody, které v sobě toto členství skrývá jsou opravu velké. S členy Fanklubu pravidelně komunikuji a nyní se již i oni zapojují sami a přicházejí s nápady. Členství je na jednu sezonu, ale vyplatí se ho koupit i na začátku jarní části, protože budete mít zdarma program na každé utkání a šálu 1.FK a čeká na vás také několik dalších slev. A třeba právě vy budete šťastlivec, který si půjde zatrénovat a A-týmem 1.FK Příbram. (/odpoved) (otazka)Jaká nejbližší akce čeká "fanklubáky"?(/otazka) (odpoved)V současné době ladíme termín prohlídky stadionu, která je v členství zahrnuta. Je těžké všem vyhovět, ale věřím, že do začátku sezony najdeme vhodný termín. Fanklub pravidelně dostává informační emaily a brzy vylosujeme výherce, který si půjde zatrénovat a prvoligovým týmem. Na některém z prvních domácích zápasů navíc chceme členství znovu prodávat.(/odpoved) (otazka)Co za novinky chystáte do Fanshopu?(/otazka) (odpoved)Otázku Fanshopu má na starosti hlavně Tomáš Větrovský, který nyní chystá několik novinek. Tou hlavní jsou asi dresy 1.FK Příbram. Do této doby si fanoušek mohl koupit jen originál dres, který i s potiskem vyšel na částku okolo 1790,- Kč. Nyní bude dres k dostání za částku okolo 900,- Kč. Na dres si každý může dát libovolné jméno a číslo. V plánu jsou nové podsedáky, minidresy, obaly na telefon a diskutujeme také o půllitrech a kartičkách.(/odpoved) (otazka)Na konci měsíce začne také liga, jak se budete snažit přilákat fanoušky na stadión?(/otazka) (odpoved)Základem je informovanost, určitý komfort a program na stadionu při utkáních. Ohledně informovanosti máme nyní na každé domácí utkání plakáty po celé Příbrami, upoutávky v TV v autobusech Praha - Příbram, bilboard, reklamu v Rock rádiu a spolupracujeme se všemi médii. Na samotných utkáních také chystáme několik novinek. Jednou z těch hlavních je nový stánek s občerstvením McCain, kde fanoušci najdou menu "Partička" či "Rodinka". Každé domácí utkání bude mít svého partnera zápasu, který zaštítí doprovodný program. Pravidlem při domácích zápasech by měla být poločasová soutěž ve střelbě na přesnost a utkání přípravek. Navíc chystáme projekt Fandíme s vámi, který by měl oslovit okolní města a navázat "vztah" a kontakt mezi jejich a naším klubem. Podrobnosti najdete v nejbližších dnech na našich stránkách. (/odpoved) (otazka)Letošní rok je také ve znamení výročí. Můžete přiblížit detail, jak s nimi bude klub pracovat?(/otazka) (odpoved)Na polovinu května chystáme týdenní bohatý program, kde by měla být představena a shrnuta historie klubu. Uskutečnit by se mělo setkání bývalých hráčů klubu od Litavky a lidí, kteří se okolo klubu pohybují. Rádi bychom do projektu zapojili také další významné instituce v Příbrami, ale raději nebudu nic předem prozrazovat. Vše se jistě dozvíte brzo ze stránek našeho klubu.(/odpoved) (otazka)A celkově máte nějaké konkrétní ohlasy na rozjeté aktivity?(/otazka) (odpoved)Ze strany fanoušků jsou ohlasy vesměs pozitivní. Cílem fanoušků, hráčů i vedení klubu je nyní však hlavně záchrana v lize, takže teď bychom se všichni měli soustředit hlavně na tuto věc.(/odpoved)