1.FK Příbram

Před nadstavbou chceme být ve střední skupině

Start ligy, který pro nás začíná duelem v Liberci, je za dveřmi. Co očekává od nejbližšího utkání kapitán zelenočerných barev Antonín Fantiš?

Tondo, jaká byla letošní zimní příprava podle tvého úhlu pohledu?
Zimní příprava byla oproti jiným v minulosti kratší, což bylo fajn. Samozřejmě první dva týdny byla náročná a pak už jsme dělali hlavně kondici formou her. Trenér nemá rád slovo příprava, takže žádné výběhy v lese nebyly, zato v posilovně a na hřišti jsme si mákli.

Začínáme v Liberci. Jak vnímáš našeho nejbližšího soupeře a co o něm víš?
Liberec je dlouhodobě stabilní a herně dobré mužstvo. Navíc jim přišel útočník Kozák, který má určitě svou kvalitu. Já věřím, že navážeme na náš závěr podzimu a z Liberce si odvezeme body.

S kapitánskou páskou povedeš tým do jarních bojů. Letos jaro končí nadstavbovou částí, takže jaký je cíl k 30. kolu?
Můj, a myslím, že celkově nás všech, je cíl udržet se v té střední skupině FORTUNA:LIGY, kde je pak klid od sestupu a zároveň je možnost se poprat o evropské poháry.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners