1.FK Příbram

Před utkáním: Páteční předehrávka ve znamení šlágru s Brnem

Po reprezentační přestávce se vrací F:NL. Náš tým jde do hry hned v pátek, kdy v televizním duelu přivítáme Na Litavce Zbrojovku Brno.

Rivala posledních sezón přivítáme v pátek 10. září na domácím stadiónu Na Litavce. Tým Zbrojovky Brno spadl stejně jako náš tým do druhé ligy a bojuje o návrat zpět. Po 6 odehraných zápasech mají 13 bodů za 4 výhry - 1 remízu - 1 porážku se skóre 11:6. V posledních dvou kolech vyhráli derby s Líšní (2:1) a také zvítězili nad Jihlavou (4:0). Nejlepším střelcem týmu je Jakub Řezníček, což pohledem dnešního zápasu je zajímavým faktem, všichni ví, že se jedná o příbramského odchovance. Brno stejně jako náš tým proklouzlo také dvěma koly MOL Cupu.

Příbramský tým během reprezentační přestávky zvládl postup přes druhé kolo MOL Cupu, když jsme vyřadili Baník Most - Souš. V posledním odehraném zápase F:NL jsme získali bod na půdě Ústí nad Labem po remíze 2:2. Celkově máme bodů 5. Pro dnešní utkání nebudeme moci využít kapitána Tomáše Pilíka, který si musí odstát jeden zápas kvůli trestu za 4 žluté karty. Nejlepším střelcem týmu je Stanislav Vávra, který už se tříkrát trefil do sítě svých soupeřů. I pro něj bude zápas nesmírně zajímavý, protoře v barvách Brna poprvé debutoval v nejvyšší ligové soutěži.

S Brnem jsme hrálí v posledních čtyřech utkání pokaždé nerozhodně! V minulé sezóně to bylo dvakrát 1:1, ve vypjaté baráži naopak jednou 0:0 a jednou 3:3. Dloudobá vzájemná bilance je jen o dvě výhry nakloněná k Brnu, ovšem na domácím hřišti jsme z 11 celkových výher nad Brnem dosáhli hned na 8. Tak uvidíme jak se nám vydaří toto nadcházející utkání. 

Přijďte nás podpořit v pátečním odpoledni, podmínky pro vstup jsou stále obdobné jako v předchozích utkáních. Podmínkou je zejména dokončené Covid očkování, nebo čerstvě provedený test či nedávno prodělaný Covid. 

Držte nám palce, zápas má výkop v 17:00 Na Litavce. Utkání vysílá živě ČT Sport.

Příští zápas
neděle 3.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
16:00h
FC Sellier & Bellot Vlašim
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
25. 09. 2021
TISKOVKA // Jozef Valachovič po utkání s Vyškovem
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.