Představujeme nové dresy

Zelenočerné dresy s divokým potiskem. To bude vizuál, kterým budeme dráždit soupeře ve F:NL v této sezóně 2023/2024.

Představujeme novou sadu dresů od společnosti JAKO. V této základní zelenočerné variantě budeme hrát všechna domácí utkání a v některých případech i duely venkovní. Pro zápasy na hříštích soupeřů chystáme rovněž novou speciální sérii. Její představení chystáme v brzké době. Úvodní kola na Vyškově a pravděpodobně i na Žižkově ovšem odehrajeme v těchto divokých zelenočerných dresech.

"V situaci, kdy není pro náš klub ekonomické přijít se speciální edicí, nám rozhodnování usnadnila nabídka našeho partnera JAKO. Edice dresů Animal v zelenočerných barvách nám přišla jako jasná volba, navíc je dres ohromně atraktivní. Dresy zaujaly nejen nás a hráče, ale vnímáme i první ohlasy na sociálních sítích. Těšíme se na naše fanoušky, až je na tribunách uvidíme v těchto nových barvách," říká marketingový manažer Zdeněk Brož.

A důležitá zpráva pro fanoušky. Nové dresy budeme chtít nasadit do prodeje už od následujícího týdne v našem e-shopu. Zde bude nahrazen původní dres, který jsme využívali uplynulou sezónu. Jejich cena bude při plném potisku jména i čísla 1500 Kč a nepůjde o žádnou repliku, ale totožný materiál, který mají i hráči. A to se vyplatí!

Spot k odhalení dresu najdete také na našem instagramu

sobota 25.5.2024
MFK Vyškov