Představujeme šeftrenéra žákovských kategorií - Adama Petrouše

Bývalý český reprezentant a úspěšný fotbalista také na klubové úrovni nyní vede žákovské kategorie v 1.FK Příbram.

Na starost má celý mladežnický úsek a zároveň je Adam Petrouš hlavním trenérem U15. Je odchovancem Slavie Praha, ale fotbalovou ligu okusil poprvé během hostování v Bohemians Praha. Se Slavií vyhrál v letech 1999 a 2002Pohár ČMFS. S týmem do 23 let se zúčastnil Letních olympijských her v Austrálii. Odehrál všechny tři zápasy českého týmu na turnaji. Za A-tým české reprezentace odehrál v letech 2002 a 2003 celkem čtyři utkání. Debutoval v roce 2002 v přátelském zápase proti Kypru.

Hráčská kariéra: Bohemians Praha, SK Slavia Praha, Rubin Kazaň, Austria Vídeň, AC Sparta Praha, Ankaraspor, Slovan Liberec, FC Erzgebirge Aue, Admira Wacker Mödling, Viktoria Žižkov

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners