Přerušení v takové zimě je velmi nepříjemné

Stoper Jaroslav Tregler byl proti Spartě opět oporou zadních řad, stejně jako ve všech dalších šestnácti utkáních, které na podzim odehrál a patřil k nejstabilnějším členům základní sestavy.
(otazka)Jardo, Sparta je sice v problémech, ale i tak je bod s takovým týmem úspěchem, ne?(/otazka) (odpoved)Asi ano, remíza bych řekl zasloužená, i když jsme měli víc vyložených šancí na druhý gól. Škoda té střeli do tyče. Pořád však proti nám stála Sparta a bod bereme. (/odpoved) (otazka)Byly dvě sparťanské prohry před dnešním zápasem spíše výhodou, že soupeř je psychicky dole, nebo naopak nevýhodou, protože hosté nechtěli dopustit třetí prohru v řadě?(/otazka) (odpoved)Věděli jsme, že na tom nebudou nejlépe, zvláště po zápasu s Teplicemi, kdy je fanoušci vypískali. My jsme se však na zápas připravovali jako by proti nám šla v největší formě a chtěli jsme být plně koncentrovaní.(/odpoved) (otazka)Když jsme narazili na fanoušky jak nepříjemné bylo přerušení způsobené sparťanskými příznivci ihned v úvodu utkání ? Je horší udržet koncentraci nebo v takové zimě tělo ve správném režimu?(/otazka) (odpoved)Na psychiku to je v pohodě, stejně na tom nic nejde změnit, nevnímal jsem to. Pro tělo je to však složité. Úvod utkání byl hodně rozkouskovaný a v takovém počasí je opravdu náročné udržet tělo správně zahřáté, aby pak nepřišlo nějaké zranění.(/odpoved) (otazka)Jak už jsi říkal Sparta dneska moc šancí neměla, přesto byl nějaký moment, který byl pro celou obranu nejsložitější?(/otazka) (odpoved)Asi teď na konci utkání, když nakopávali hodně balonu do vápna, ale myslím, že jsme všechny situace zvládli a nic Spartě nedovolili.(/odpoved) (otazka)Je konec první části letošní přelomové sezony, která se hraje poprvé v novém modelu a pro náš tým byla prozatím jako na horské dráze. Jak jsi ty spokojený? (/otazka) (odpoved)Začátek byl perfektní, všichni byli spokojeni, šly na nás samé pochvaly pak jsme se samozřejmě propadli díky té sérii zápasů, kdy jsme dostávali hodně gólů. Zlom zase nastal v Plzni, kdy jsme uhráli bod a předvedli pěkný výkon. Myslím, že na to jaké změny v průběhu podzimu v týmu nastaly, můžeme být spokojeni s hrou co jsme většinou předváděli. Zbytečně jsme poztráceli nějaké body, ale zase jsme to nahradili třeba na Spartě nebo už ve zmíněném utkání v Plzni.(/odpoved) (otazka)Ještě poslední Vánoční otázka, kde budeš trávit svátky?(/otazka) (odpoved)Vánoce strávím s rodinou u Berouna odkud pocházím a těším se, že si odpočinu a užiju s pohodovou atmosféru.(/odpoved)