Preview: Navážeme na výhru i v derby s Vlašimí?

Reprezentační pauza skončila, po dvou týdnech se vrací ligové soutěže. V pátek přivítáme na našem stadionu našeho krajského rivala z Vlašimi.

O SOUPEŘI

Na jaře neporažená Vlašim se před 20. kolem nachází na šesté pozici s 27 získanými body. Na jaře uhráli dvě remízy s Varnsdorfem a ve Vyškově. Naposledy Vlašim porazila Prostějov 2:1.

Ve středočeském celku trénuje třetí sezónu bývalý slávistický trenér mládežnických kategorií Martin Hyský. Tým má spolupráci s pražskou Slavií, takže v týmu můžeme najít několik jmen se slávistickou minulostí. Mezi opory týmu patří například brankář Matyáš Vágner. Na soupisce nalezneme i jméno Lukáše Musila, který byl součástí úspěšného podzimu 2022 v našem dresu. Nejlepším střelcem je Albert Labík se třemi góly.

NÁŠ TÝM

Po dvou nezdarech v Opavě a doma s Líšní jsme třetí zápas jara v Kroměříži dokázali vyhrát 2:0 díky trefám afrických hráčů Ngagne Falla a Loica Nkwingy. Většinu zápasu jsme hráli proti deseti a v závěru utkání se počet hráčů vyrovnal díky vyloučení Jana Brabce. Během pauzy tým absolvoval kondiční i herní blok. Někteří hráči šli nabrat zápasovou praxi s rezervou.

Nacházíme se na čtvrté pozici s dvoubodovým náskokem na našeho rivala.

H2H

V srpnu 2023 se konal náš poslední vzájemný zápas, ve Vlašimi jsme prohráli 1:3. Za náš tým se trefil stoper Hasan Jahić. Vlašim naposledy bez bodů z našeho zápasu odešla v dubnu 2022. Náš tým díky brankám Tomáše Pilíka a Denise Halinského vyhrál 2:1. Ve druhé lize máme vzájemnou bilanci v sedmi vzájemných zápasech 2 výhry, 2 remízy a 3 výhry Vlašimi.

INFORMACE K ZÁPASU

Domácí zápas začíná jako vždy v pátek v 18 hodin. Přímý přenos utkání bude streamovat Sporttotal.cz. Podle Tipsportu jsme vypsáni jako favorit.
Doražte podpořit náš tým za první domácí výhrou v roce 2024.

Partnerem zápasu je společnost ZEMAN maso-uzeniny.
Můžete se těšit na výborné a chutné výhry, kterými si jistě zpestříte "vaječné" velikonoční svátky!

26. 04. 2024
Felix Čejka: Máme plán, který chceme do zápasu přenést