Při dorážce mě chytla křeč

Mohla to být branka vítězná, nakonec zajistila zisk bodu. Radek Voltr v první lize skóroval po roční odmlce.
Radek Voltr: "Pokud se do statistik koukne člověk, jenž zápas neviděl, tak si pomyslí, že bod je pro nás zlatý, protože jsme hráli o deseti. Ve mně ale převládá zklamání, že nemáme tři. Nechci, aby to vyznělo nepokorně, ale chtěli jsme v Ďolíčku vyhrát. Inkasovat v poslední minutě vždycky zamrzí. Dát jako útočník gól po roce vypadá až úsměvně. Snažil jsem se ale na sebe nevytvářet tlak. Jsem za branku moc rád. Mrzí mě ale, že jsme zápas nedotáhli k vítězství. Za druhou půli bychom si ho zasloužili. Gól pěkně bolel. Už při náběhu jsem cítil lýtko, po dorážce mě do něj chytla křeč. Jsem rád, že jsem to do gólu dohrál. Už se nyní soustředíme na Baník Ostrava, chceme získat konečně tři body a posunout se tabulkou vzhůru."