Příbramské dresy pro všechny!

Fortuna slaví 30 let, slavte i vy. Získejte nový dres zdarma.

Ještě nemáte nový příbramský dres? Nebo byste chtěli jeden pro sebe nebo svého kamaráda? Využijte speciální akci Fortuny, která letos slaví 30. narozeniny a rozhodla se je oslavit s fanoušky českého fotbalu!

Česká liga je pro nás ve Fortuně naprostou srdcovkou, a proto jsme se rozhodli odměnit všechny, co ji milují stejně jako my,“ řekl manažer projektu Ing. Marek Janoušek. Fortuna má pro každého fanouška připravený dres jeho oblíbeného klubu. Není nic jednoduššího než zajít na ifortuna.cz/dresyprovsechny a jeden dres Příbrami pro sebe získat! Je přitom úplně jedno, jestli jste u Fortuny zaregistrovaný nebo se k tomu teprve chystáte. Dres může získat každý!

PRO KLIENTY FORTUNY

Chcete získat dres a už jste klientem Fortuny? Jděte na ifortuna.cz/dresyprovsechny nebo se stavte na pobočce. Aktivujte si speciální bonus „Dresy pro veterány“, splňte jeho podmínky a máte hotovo!

PRO NOVÉ HRÁČE

Není nic jednoduššího, než jít na stránku ifortuna.cz nebo zavítat na pobočku. Zaregistrujte se a vyberte si vstupní bonus „Dresy pro nováčky“. Poté jen splňte jeho podmínky a můžete se těšit na nový dres.

neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
10. 10. 2020
Pavel Horváth: Pro nás to byla nepříjemná konfrontace
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO