Příbramský stadion ponese název Energon Aréna

V pátek 30. června podepsali zástupci 1.FK Příbram v čele s majitelem klubu Janem Starkou a generálním ředitelem klubu Petrem Větrovským novou smlouvu s generálním partnerem klubu společností Energon Dobříš.
V závěru současné sezóny došlo k slavnostnímu podpisu smlouvy s generálním partnerem klubu. Pro příští sezónu jím bude opět společnost Energon Dobříš. Partner zabývající se zejména energetikou bude již ve čtvrté ligové sezóně největším partnerem 1.FK Příbram. "Je to pro nás nejdůležitější smlouva. Upřímně musím říct, že bez této spolupráce si již chod klubu nedovedu představit. Energon je pro nás silný partner, který vždy plní své závazky. Chtěl bych poděkovat jednateli společnosti a mému kamarádovi Honzovi Ježkovi za projevenou důvěru": okomentoval důležitý akt generální ředitel Petr Větrovský. Slavnostního podpisu se za účasti médií zúčastnil majitel klubu Jan Starka, generální ředitel Petr Větrovský, jednatel společnosti Jan Ježek a Obchodní ředitel Radek Vystyd. "Vstupujeme společně již do čtvrté sezóny a já bych si přál, aby byla taková, že by nám dávala třeba již po podzimní části více klidu a my bychom se mohli fotbalem bavit, protože by měl být především zábavou. O tom, že bychom smlouvu neprodloužili jsme vůbec neuvažovali. Se spoluprací jsme spokojeni a nyní velmi kvitujeme vznik fotbalové akademie": objasnil jednatel Energon Dobříš Jan Ježek. Fanoušci tak budou dále vídat logo Energonu na přední části dresu a však v nové podobě, protože společnost má inovované logo. "I v podnikatelské sféře se snažím hrát první ligu, právě proto jsem rád za spojení s první ligou ve sportu. S Petrem se známe dlouho a víme co pro fotbalový klub zde dělá. Jsme hrdým partnerem": okomentoval slavnostní akt obchodní ředitel Energon Dobříš Radek Vystyd. Toto však není ze spolupráce mezi klubem a generálním partnerem vše. Stadion 1.FK Příbram totiž mění název. Místo Startip arény se nyní jmenuje Energon aréna. "Petr nás s tímto nápadem oslovil a za dvě minuty jsme byli dohodnuti. Vše klaplo po pár větách": uzavřel s úsměvem na rtech Jan Ježek. (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto01.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto02.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto03.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto04.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto05.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto06.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto07.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto08.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto09.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto10.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto11.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto12.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto13.jpg)(/foto) (foto 13-14/ostatni/energon_podpis/foto14.jpg)(/foto)