Příbramský tým posiluje

Ruslan Mingazov, Mario Holek, Radek Voltr, Dominik Duda a Petr Pejša. To je pětice hráčů, které máme k dnešnímu dni zapsané na seznamu posil.
Hned pět posil do kádru A-týmu přivádíme v reprezentační přestávce. Prezident klubu Jaroslav Starka upozorňuje, že změny byly důsledně promyšlené. (kurziva)"Všechny změny byly provedeny po konzultaci s trenérem Csaplárem tak, aby splňovaly koncepci a požadavky, které má."(/kurziva) Nejznámějším jménem je Mario Holek. Jednatřicetiletý defenzivní hráč přichází posílit naše zadní řady. (kurziva)"S Mariem přichází velké zkušenosti, nejenom z české ligy, když má za sebou úspěšná angažmá. Nyní se zotavuje po zranění, jakmile bude připraven do utkání, bude to určitě velké zkvalitnění naší defenzívy,"(/kurziva) uvádí majitel klubu Jan Starka. Ofenzívu přichází posílit turkmenský reprezentant Ruslan Mingazov a útočník Radek Voltr: (kurziva)"Odešel nám Honza Matoušek a tak jsme museli na vzniklou situaci zareagovat. Na půlroční hostování jsme angažovali dva ofenzivní fotbalisty Ruslana Mingazova a Radka Voltra. Doufáme, že dokáží navázat na výkony právě odcházejícího Jana Matouška."(/kurziva) Čtvrtým jménem je útočník Petr Pejša (21 let). (kurziva)"Není to tak dlouho, co tu byl Pejša na zkoušce. Nyní se k němu vracíme v rámci ročního hostování s opcí. V ČFL předvádí stabilní a kvalitní výkony. Je to mladý hráč, který práci pod našimi trenéry muže výkony přenést i do FORTUNA:LIGY,"(/kurziva) doplňuje i ke čtvrtému jménu Jan Starka. Pětici hráčů doplňuje záložník Dominik Duda. Třiadvacetiletý halv bude z dalších hráčů, kteří rozhýbou naši ofenzívu. Jan Starka k jeho jménu uvádí: (kurziva)"Je to rychlonohý stredopolař, který přichází na přestup ze Slovanu Bratislava. Tam nedostával tolik prostoru, kolik si zaslouží. Veříme, že v Příbrami ukáže své kvality."(/kurziva)