Příprava na jarní část Fortuna:Ligy zahájena

Ve čtvrtek třetího ledna se poprvé v novém roce sešlo mužstvo a odstartovalo zimní přípravu.

Letošní příprava bude oproti předchozím rokům výrazně kratší. Pět týdnů a dva dny zbývá do utkání Fortuna:Ligy v Liberci.

Tradičně na úvod roku přišli do kabiny mezi fotbalisty zástupci nejvyššího vedení, popřáli všem hráčům jen to nejlepší a pronesli několik slov.

V kabině došlo zatím k minimálním změnám. Z hostování se vrací Jiří Januška, Roman Vávra (všichni z Písku) a Rostislav Jandera (z Vyšehradu).

Šanci vybojovat si angažmá v našem klubu dostane Tomáš Jablonský, jenž po zranění naposledy působil v třetiligových Zápech. Za sebou má však zkušenosti ze zajímavých angažmá jako jsou SK Slavia Praha, SK Kladno, FC Bohemians Praha, FK Baumit Jablonec, ŠK Slovan Bratislava, FC Zbrojovka Brno.

Z prostředí fotbalu v Maďarsku se vrací do ČR příbramský patriot Tomáš Pilík, přípravu začne v Příbrami, přičemž jeho další působení bude v jednání.

Na první trénink se tým vydal na hřiště s umělou trávou. Mezi náročnými tréninkovými dávkami si hráči zahrají na Tipsport lize a také několik dalších přípravných utkání.

Plán zimní přípravy 2019:
03.01. - zahájení přípravy
09.01. - FC Hradec Králové - 1.FK Příbram - 10:30 - Tipsport liga, hřiště Xaverov
12.01. - FC SELLIER & BELLOT Vlašim - 1.FK Příbram - 13:00 - Tipsport liga, hřiště Xaverov
15.01. - FK Ústí nad Labem - 1.FK Příbram - 10:30 - Tipsport liga, hřiště Xaverov
18.01. - celkový vítěz Tipsport ligy - odlet na Maltu
19.01. - FK Baník Sokolov - 1.FK Příbram - 13:00 - hřiště Vejprnice
22.01. - FK Dukla Praha - 1.FK Příbram - 14:00 - hřiště Beroun
26.01. - SK Dynamo České Budějovice - 1.FK Příbram - 11:00 - hřiště Budějovice
02.02. - FC MAS Táborsko - 1.FK Příbram - detaily budou upřesněné
09.02. - FC Slovan Liberec - 1.FK Příbram - Fortuna:Liga

sobota 20.7.2019