Příprava na start ligy zahájena

Krátké volno si užili příbramští fotbalisté. V pátek sedmého srpna totiž odstartovali letní přípravu.

Již předem bylo oznámeno, že se v našem dresu v této sezoně neobjeví Michal Škoda, Erdi Sehit, Aidin Yilmaz, Dominik Kříž, David Šimek a Miroslav Slepička. Do přípravy s prvním mužstvem nenastoupí také Martin Jindráček, o jehož budoucím angažmá se jedná.

Realizační tým v čele s trenérem Pavlem Horváthem přivítal v kabině také několik nových tváří. Na zkoušku se dostavili mladíci z plzeňského rezervního týmu - Václav Svoboda a Jonáš Vais, Stanislav Vávra s Jakubem Šimanem ze Sokolova a navrátilec z hostování Jiří Januška. Z dorostu se s ligovým mužstvem připravuje Denis Budínský a Václav Smrkovský.

Výraznou posilou pro nový ročník bude zajisté Tomáš Pilík, který se k řece Litavce vrací po působení v Jablonci. Příbramský odchovanec se tak zřejmě brzy stane rekordmanem 1.FK Příbram v počtu startů v našem dresu.

Druhou potvrzenou posilou je ghanský fotbalista Isaac Boakye, který přichází na přestup z portugalského klubu LECA.

Do přípravy zatím kvůli rehabilitaci po operaci menisku nenastoupil Ondřej Kočí. Brzy bude také zveřejněna budoucnost Soufiane Dramého, o jehož přestupu vedení klubu jedná.

V příštích hodinách přineseme dojmy ze startu přípravy od vedení klubu a trenéra Pavla Horvátha.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO