Proběhl nábor dětí do FK

V pondělí byl na hlavním hřišti nábor pro nejmenší děti. Navzdory deštivému počasí se akce vydařila. Jestli jste nestihli přijít, můžete nás kdykoli kontaktovat.

Nábor pro nejmenší děti byl v režii trenérů z přípravek. Šéftrenér Martin Habart i se svými kolegy přivítal děti a hned je zapojil do zábavných sportovních aktivit.

Fotbal v tomto věku nehraje tolik roli, protože malé děti se nedokáží dlouho soustředit a tak je zaměstnávalo nejen střílení na branku, ale i různé hry s kužely, barvami nebo malými míčky. Děti také ukážou svou obratnost při lehkých překážkových cvičeních.

Odměnou všem bylo nejen milostivé počasí, které na celou hodinu udělalo mezeru v deštivých mracích, ale hlavně dárky a odměny pro děti ve formě pastelek, bublifuků a dalších předmětů od FK Příbram. Velké úsměvy i společná fotka nakonec zakončila sportovní hodinu v areálu Na Litavce.

Náborový termín se bude opakovat na začátku školního roku v září, rodiče se ovšem mohou ozvat k nám do FK kdykoli (kontakt Martin Habart +420602460452). Jestli jste termín nestíhali, nebo bouřkové počasí Vás odradilo, můžete se domluvit a přijít i na libovolný trénink.

Parkování je vždy dostupné v prostoru nad stadiónem a pod drkolnovským lesíkem.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School