Prodej permanentek na novou sezonu

Přinášíme informace k prodeji celosezonních vstupenek na nový ročník FORTUNA:LIGY.

Permanentky na novou sezonu mohou fanoušci zakoupit za tradiční cenu 990 korun na sekretariátu klubu od 1. července.

Slavnostní prodej za účasti hráčů proběhne 9. července od 18 hodin v DAMI Fresh - OC Tesco Příbram. Vzhledem k tomu, že nasledující víkend již hostíme na Stadionu Na Litavce Teplice, máte jedinečnou možnost potkat tři vybrané fotbalisty těsně před startem FORTUNA:LIGY. Autogram a permanentku pro nadcházející sezónu můžete koupit od Michala Škody, Matěje Polidara a Marka Boháče. Těšíme se na Vás!

sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu