Prodej permanentek se vydařil!

Příznivci využili možnosti a zakoupili si permanentky z rukou Radka Voltra a Mihaila Cmiljanoviče.

Prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byl zahájen v Kavárničce poblíž OC Tesco, když několik desítek fanoušků již před zahájením netrpělivě čekalo na dva hráče prvního mužstva - Radka Voltra, Mihaila Cmiljanoviče, kteří se prodeje ujali.

"Moc rád jsem se této události zúčastnil, bylo pro mě příjemné se s fanoušky vidět a popovídat s nimi," pronesl Mihailo Cmiljanovič. Překvapen počtem zájemců byl Radek Voltr: "Upřímně jsem nečekal, že by mohlo přijít tolik lidí. Těší mě, že za námi příznivci stojí a doufám, že jim jejich důvěru budeme splácet vítězstvími na hřišti."

Prodej permanentek pokračuje na sekretariátu klubu 1.FK Příbram, kde si mohou i nadále zájemci zakoupit celosezonní vstupenku.

Cena celoroční vstupenky na 15 zápasů ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a utkání v MOL CUPu je stanovena na 999 korun.

Ovšem POZOR!

Fanoušci, kteří mají zakoupenou permanentku z minulé sezony, si mohou novou permanentku pořídit pouze za 500 korun. Vedení klubu přihlédlo k tomu, že minulý ročník výrazně ovlivnily nařízení a zákazy diváků na stadionu. Příznivci mohli navštívit pouze polovinu duelů, proto dostávají 50% slevu. Permanentku z minulé sezony je nutné přinést s sebou.

Permanentky je možné zakoupit na sekretariátu klubu od pondělí do pátku. (8:00 - 15:00)

neděle 3.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
25. 09. 2021
TISKOVKA // Jozef Valachovič po utkání s Vyškovem
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.