1.FK Příbram

Prodej permanentek se vydařil!

Příznivci využili možnosti a zakoupili si permanentky z rukou Radka Voltra a Mihaila Cmiljanoviče.

Prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byl zahájen v Kavárničce poblíž OC Tesco, když několik desítek fanoušků již před zahájením netrpělivě čekalo na dva hráče prvního mužstva - Radka Voltra, Mihaila Cmiljanoviče, kteří se prodeje ujali.

"Moc rád jsem se této události zúčastnil, bylo pro mě příjemné se s fanoušky vidět a popovídat s nimi," pronesl Mihailo Cmiljanovič. Překvapen počtem zájemců byl Radek Voltr: "Upřímně jsem nečekal, že by mohlo přijít tolik lidí. Těší mě, že za námi příznivci stojí a doufám, že jim jejich důvěru budeme splácet vítězstvími na hřišti."

Prodej permanentek pokračuje na sekretariátu klubu 1.FK Příbram, kde si mohou i nadále zájemci zakoupit celosezonní vstupenku.

Cena celoroční vstupenky na 15 zápasů ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a utkání v MOL CUPu je stanovena na 999 korun.

Ovšem POZOR!

Fanoušci, kteří mají zakoupenou permanentku z minulé sezony, si mohou novou permanentku pořídit pouze za 500 korun. Vedení klubu přihlédlo k tomu, že minulý ročník výrazně ovlivnily nařízení a zákazy diváků na stadionu. Příznivci mohli navštívit pouze polovinu duelů, proto dostávají 50% slevu. Permanentku z minulé sezony je nutné přinést s sebou.

Permanentky je možné zakoupit na sekretariátu klubu od pondělí do pátku. (8:00 - 15:00)

Fotogalerie
Příští zápas
neděle 3.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
16:00h
FC Sellier & Bellot Vlašim
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
25. 09. 2021
TISKOVKA // Jozef Valachovič po utkání s Vyškovem
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.