Prohlídka stadiónu výhrou v soutěži

Blesková soutěž Fortuna Přihraj na našich sociálních sítích potěšila našeho fanouška Lukáše. Ten si mohl společně s kamarádem prohlédnout zázemí klubu za doprovodu Tondy Fantiše.

Lukáš Stočes rychle zareagoval na výzvu na našem facebooku a i díky štěstí si mohl ve čtvrtek odpoledne prohlédnout stadión 1.FK Příbram. S kamarádem Karlem, kterého vzal s sebou, se byli podívat i v místech, do kterých se každý fanoušek nedostane. To celé absolovovali za doprovodu Tondy Fantiše a Honzy Webera, skvělého dribléra v barvách partnera akce Fortuny.