Prohlídka stadiónu výhrou v soutěži

Blesková soutěž Fortuna Přihraj na našich sociálních sítích potěšila našeho fanouška Lukáše. Ten si mohl společně s kamarádem prohlédnout zázemí klubu za doprovodu Tondy Fantiše.

Lukáš Stočes rychle zareagoval na výzvu na našem facebooku a i díky štěstí si mohl ve čtvrtek odpoledne prohlédnout stadión 1.FK Příbram. S kamarádem Karlem, kterého vzal s sebou, se byli podívat i v místech, do kterých se každý fanoušek nedostane. To celé absolovovali za doprovodu Tondy Fantiše a Honzy Webera, skvělého dribléra v barvách partnera akce Fortuny.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners