1.FK Příbram

Prostory 1.FK Příbram prošly GCA antivirovou a antibakteriální aplikací

Společnost NANO PLM+ provedla ošetření vnitřních prostor Stadionu Na Litavce.

Utkání se Slováckem muselo být odloženo, protože mezi členy 1.FK Příbram bylo pozitivně testováno 13 osob na koronavirus. Vedení klubu tak přistoupilo k antibakteriální aplikaci vnitřních prostor.

„Jakmile jsme zjistili přítomnost viru COVID-19 v našem týmu, začali jsme situaci řešit. Nabídl se nám partner klubu pan Filip Svoboda z NANO PLM+, který se postaral o kompletní dezinfekci všech prostor, kde se pohybují ligoví fotbalisté a realizační tým, za což mu moc děkujeme,“ pronesl k aktuální situaci statutární ředitel Jan Starka.

V rámci partnerské spolupráce provedla v neděli 20. září společnost NANO PLM+ aplikaci GCA ANTIVIRU, což je dlouhodobá preventivní certifikovaná antibakteriální aplikace se 120 denní životností s antivirovým účinkem. Díky svým fyzikálním vlastnostem znemožňuje život, bakteriím, plísním, kvasinkám a jiným zdraví škodlivým mikroorganismům. Aplikace se provádí dle technologického postupu, to znamená kvalitního předčištění, dezinfekce (ionizování) a nanesení ochranné GCA aplikace a to ručním zaleštěním nebo nástřikem.

Důležitá je i údržba GCA aplikace a to následným kvalitním úklidem za použití vodou ředitelného čističe GCA NEUTREN, který velmi dobře odstraňuje nejen nečistoty, ale také života neschopné viry a odumřelé bakterie.

Za NANO PLM+ se vyjádřil Filip Svoboda: „Ke sportu mám velmi blízko, a proto když nastala situace s koronavirem v 1.FK Příbram, rozhodl jsem se nabídnout naši pomoc, která zabezpečí po návratu hráčům čisté prostory bez virů.“

V pondělí 21. září byly členové 1.FK Příbram opět testováni na přítomnost viru COVID-19, pokud dopadnou pro všechny negativně, mohou se fotbalisté vrátit do tréninku a to do prostor, kde veškeré bakterie a viry byly zlikvidovány a následně byly povrchy ošetřeny GCA ANTIVIR aplikací, aby se hráči i realizační tým po dobu funkčnosti aplikace pohybovali v čistém a zdravém prostředí.

FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO